Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová — psycholog, kouč a konzultant profesního a osobního rozvoje

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová:
Konzultace s Katkou mi určitě pomohla vyhrabat se z letitého přešlapování na místě a najít jasnější cíle. Teď bude práce spíše na nich, ale máme směr, který jsem sama dlouho marně hledala. Podařilo se nám rozhlédnout se na životní křižovatce, na níž jsem se, mezi rodinou i několika profesemi ocitla. Společně jsme nalezly záchytné body a nyní se mi všechno postupně skládá do mozaiky. Jde mi to vše sice zatím stále pomaleji, než jsem si představovala, ale vždy lepší malé, ale jistější kroky, než se někde utrhnout. Určitě jsem se aspoň odpíchla, to je asi nejdůležitější.

Vanda Kadeřábková Březinová

koncertní pěvkyně a lektorka hudebních kroužků
Katka Šindelářová je skvělý kouč, který bere osudy svých klientů jako svoje vlastní. Pomohla mi stanovit si životní cíle a udělat vždy ten první krok k jejich dosažení. Byl jsem schopný nastartovat důležité změny v mém životě, díky kterým se teď cítím mnohem šťastnější. :)

Jiří Tvrdek, DiS.

grafik a webdesignér
http://www.tvrdek.cz/cs ~ tvrdek@gmail.com ~ 775 361 955
Milá Kateřino, na konci sezení jsi se mě vždycky zeptala, co jsem získala. Zdálo se to jako maličkosti, ale s odstupem mi došlo, že tyhle maličkosti začínají měnit to, jak o věcech přemýšlím, abych se posunula k cíli. Děkuji ti za naše sezení, za tvůj čas a za tvůj osobní příběh, změnilo to moje myšlení. Tady je moje zpětná vazba: Kateřina byla můj první kouč a jsem šťastná, že jsem si vybrala právě ji. Je velmi profesionální, zkušená a má rozhled. A navíc je příjemná, člověk se s ní cítí dobře, jako bychom se znaly odjakživa. Může to znít neskutečně, ale po dvou sezeních jsem začala přemýšlet jinak o obou oblastech: profesní i osobní. Jak se říká: „Když je student připraven, učitel se objeví.“ Děkuji ti, Kateřino, že ses objevila v mém životě.

Katerina Zolotova

http://angelmalma.com/cs/
Kateřinu jsem požádala o spolupráci ve chvíli, kdy jsem si nebyla jistá, kam ve svém životě směřovat v profesní oblasti, ale i osobně. Cítila jsem, že stagnuji a nevěděla jsem jakým směrem vykročit dál. Kateřina mi pomohla uvědomit si a nadefinovat svůj životní cíl a pomohla mi s rozpoznáním mých slabých a hlavně těch silných stránek, které mohu využít v dosahování mého životního cíle. Pomohla mi objevit takové stránky mojí osobnosti, o kterých jsem ani neměla ponětí, že je mám a pomohla mi uvědomit si, že z každé situace se dá vytěžit pozitivum, záleží jen na úhlu pohledu. Nejvíc jsme vděčná za to, že mi pomohla si uvědomit, že ať vykročím jakýmkoliv směrem, že je to v pořádku, není žádné dobře nebo špatně. A tak se teď pouštím do nových činností, o kterých se mi možná jen zdálo, ale nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já bych je mohla dělat nebo se jimi třeba i živit. Cítím, že pomalu opět začínám růst a opouštím stadium stagnace. Katčin přístup je profesionální, lidský a je v něm rozpoznatelné, jak velkou základnu pomocných technik má a jak je pružně využívá, když je potřeba. Jestli se opět někdy ocitnu na bodu mrazu, tak Katka bude jednoznačná volba pomoci.

Kristýna Holková

Často se mě lidi ptají, proč ještě pořád chodím na koučink, zda mám ještě nějaký problém, který řeším. Vždyť jsem přece chytrý, úspěšný, firma mi funguje, proč potřebuju radit od někoho dalšího? Tyhle lidi podle mne nechápou, co je úlohou kouče. Z mého pohledu to není o řešení problémů, ale o násobení mého potenciálu. Bez ohledu na to jak jste supr chytrý a schopný, máte svoje blind spots, části svého života, které nejste z principu schopný vidět objektivně. Stačí správná otázka a napadnou vás věci, na které byste sám nikdy nepřišel. Představte si kouče jako nástroj, který znásobí vaši schopnost vidět příležitosti a dosahovat svoje cíle. Z mého pohledu je to nejlepší možná investice. Katku vám nemůžu doporučit, protože se bojím, že pak nebude mít dost času pro mě! :P

Peter Levius

Zakladatel 3d.sk
www.3d.sk
Katky profesionálně a odborně vedený koučink dokáže nasměrovat tím správným směrem. Katka kolem sebe šíří optimismus a neochvějnou víru v každého z nás. Koučink mi pomohl udělat důležité rozhodnutí o změně kariéry, ke kterému bych jinak našla odvahu možná až příliš pozdě. Díky.

Klára Al Hamidová

projektová manažerka
Koučink mi dává nový pohled na věc, ke kterému bych sám nedošel. Katka neradí, ale dává otázky, které bych si sám nepoložil a které mi ukazují, kde mám potenciál.

Pavel Herman

Manažer, Partners.cz
pavel.herman@partners.cz ~ 724 689 148
Od hodin koučinku jsem nejprve neměl konkrétní očekávání a představu v čem mi v budoucnu pomohou. Po první „ukázkové“ hodině jsem již představu měl. Následně jsem využil z mého pohledu pouze 3 hodiny, které však byly velmi užitečné. Konzultace s Kateřinou byly naprosto pozitivní rozhovory, které mi pomohly uspořádat myšlenky. Byly velmi inspirativní a pomohly mi směřovat v následujících měsících energii koncentrovaně a správným směrem a přinesly okamžité i dlouhodobé výsledky. Uvítal jsem, že si mohu definovat frekvenci setkání a že jsme rychle přišli na to jakým směrem se vydáme.

Ondřej Marek

Team Manager, Stone & Belter
marek.sbfi.cz ~ ondrej.marek@stoneandbelter.cz ~ 777 668 385
Paní Matoušková je dle mého názoru výborným koučem. Každé sezení u ní je pro mne velmi poučné a zajímavé. Pomáhá mi o věcech více přemýšlet a hledat jiné, pro mne dosud nepoznané způsoby řešení. Velmi oceňuji také její vstřícnost a profesionalitu.

K. K.

akademický pracovník
lerac@seznam.cz
Díky koučinkovým sezením s Kateřinou jsem si uvědomil řadu věcí sám o sobě. Například to, že naše potíže nevycházejí jen z vnějších událostí, ale že si s námi hraje naše mysl. V každém případě vřele doporučuji využít koučink.

Romain Puddu

student
romain.puddu@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS