Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Zajícová

Mgr. Kateřina Zajícová

tlumočnice, překladatelka a lektorka angličtiny

Mgr. Kateřina Zajícová

Nabízím profesionální tlumočení a oboustranné překlady angličtiny, obecné i odborné texty se zaměřením na cestovní ruch, gastronomii, marketing a jiné, například webové stránky, manuály či informační brožury, studie proveditelnosti, evropské dotační projekty, dokumentární filmy. Také výuka angličtiny a příprava na mezinárodní certifikáty PET, FCECAE nebo na maturitu.

Důraz na komunikativní výuku, dlouholetá praxe s výukou a zkušenosti se studenty na všech úrovních. Univerzitní vzdělání v oboru (viz níže) a dobré reference: jazykové školy Skřivánek, Lingua Zlín, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další spokojení klienti.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Kateřina Zajícová
Záhumení 617
Ostrožská Nová Ves (Zlínský kraj)
687 22
Mobil:728 029 434
Email:katkavlk@gmail.com
:75567466

Doporučení z první ruky

Paní Zajícová mě učila na firemním kurzu v délce 2 hodin týdně po dobu asi jednoho roku. Její hodiny byly neformální, profesionálně připravené, s možností svobodné diskuze na konkrétní téma studentů. Dokázala látku názorně vysvětlit na příkladech a nabídnout memotechnické rady na zapamatování různých slovíček či gramatických jevů. Předchozí lektorku rozhodně také převyšovala svou lepší výslovností a větší živostí hodin. Také byla velmi ochotná ku pomoci, protože jsem ji často soukromně po skončení hodiny posílal emailem vlastní věty k opravě. Myslím si, že si vybrala správné zaměstnání, které ji těší, a tak to má také správně být, aby schopnosti a zájmy člověka sloužily druhým, celé společnosti podle zákona dávání a braní. Proto paní Zajícovou všem doporučuji.
Petr Franc
stavební technik v oboru ocelových konstrukcí

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS