Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Zajícová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Zajícová — tlumočnice, překladatelka a lektorka angličtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Kateřina Zajícová:
Na každou vyučovací hodinu byla Kateřina skvěle připravená. Hodiny velmi zábavné, čas ubíhá rychle - vždy jsem byl překvapen, jak ty dvě hodiny každotýdenního kurzu rychle uběhly. Kdo se chce naučit, ať neváhá. Absolvoval jsem angličtinu na ZŠ, na gymplu, na VŠ i na JŠ, ale hodiny s touto lektorkou byly nejlepší!

Martin Pelc

Určitě doporučuji. Profesionální a kvalitně připravené lekce přizpůsobené úrovni posluchače. Diskuse na zajímavá témata. Příjemná atmosféra.

Robert Duda

Paní Zajícová mě učila na firemním kurzu v délce 2 hodin týdně po dobu asi jednoho roku. Její hodiny byly neformální, profesionálně připravené, s možností svobodné diskuze na konkrétní téma studentů. Dokázala látku názorně vysvětlit na příkladech a nabídnout memotechnické rady na zapamatování různých slovíček či gramatických jevů. Předchozí lektorku rozhodně také převyšovala svou lepší výslovností a větší živostí hodin. Také byla velmi ochotná ku pomoci, protože jsem ji často soukromně po skončení hodiny posílal emailem vlastní věty k opravě. Myslím si, že si vybrala správné zaměstnání, které ji těší, a tak to má také správně být, aby schopnosti a zájmy člověka sloužily druhým, celé společnosti podle zákona dávání a braní. Proto paní Zajícovou všem doporučuji.

Petr Franc

stavební technik v oboru ocelových konstrukcí
francpetrzlin@seznam.cz ~ 731 424 604
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS