Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Bartošová > Portfolio > Leták pro značku čistících prostředku po psech a kočkách - rub a líc (pro Pučálka s. r. o.)

Leták pro značku čistících prostředku po psech a kočkách - rub a líc (pro Pučálka s. r. o.)

Zobrazuji položku č. 18 z celkem 25 položek v této galerii:

Leták pro značku čistících prostředku po psech a kočkách - rub a líc (pro Pučálka s. r. o.)
« Předcházející BB pro leteckou společnost Flydubai  (zobrazit v plné velikosti)Plakát (teaser) na kampaň pro YIT developerskou společnost  (zobrazit v plné velikosti)Leták pro značku čistících prostředku po psech a kočkách - rub a líc (pro Pučálka s. r. o.)  (náhled aktuálně zobrazené položky)OG images - bannery na fb stránku Socialbakers  (zobrazit v plné velikosti)Obalový design pro Rawfood  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Klára Bartošová

Klára Bartošová

software Adobe
grafická designérka a ilustrátorka — Grafický design na míru, především tisková grafika a corporate identity. Loga, firemní tiskoviny a kompletní reklamní kampaně. Také statické a animované bannery pro online reklamu, ilustrovaní maskoti, obalový design a další. 10 let praxe a reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 777 636 404 ~ Email: lara.bartosova@gmail.com ~ Web: http://larabartosova.wix.com/klara
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; osobně především Praha

2005 – 2018 © Robert Vlach a Klára Bartošová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS