Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Cooper > Doporučení

Doporučení z první ruky

Klára Cooper — grafická designérka a kreativní tvůrkyně vizuální identity

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Klára Cooper:
Když mě Klára požádala, abych jí napsal doporučení, moje otázka byla: „A ty to vážně potřebuješ?“ Protože Klára doporučení nepotřebuje – za ni hovoří její práce, jinak by v Saatchi&Saatchi ani nemohla pracovat. Je rychlá, ale zároveň pečlivá, o grafickém řešení přemýšlí čerstvě, ale ne tak, že by se utopila v nesrozumitelném „artu“. Individuálně zvažuje potřeby každého klienta, ke každému si najde jiný přístup. A hlavně – je s ní zábava, což je něco, co většině dnešních art directorů a grafiků chybí.

Ondřej Hübl

kreativní ředitel v Saatchi & Saatchi Praha
NEAUTORIZOVANÝ PŘEKLAD: S Klárou jsem úzce spolupracovala po dobu dvou let a práce s ní mi byla potěšením. Umí naslouchat, je velmi kreativní, má skvělý vkus a nápady. Je přirozeně intuitivní a dokáže se vyladit na vaše potřeby a přání. Navíc je perfekcionistka, což mi velice usnadňovalo život. Kombinace jejího smyslu pro humor a pracovního nasazení je z pozice klienta skvělou zkušeností. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: I worked with Klara closely for 2 years on a project and I really enjoyed it. She listens to you, she is very creative, has a great taste and ideas. She is naturally intuitive and tunes into your needs and wishes. And on top of that she is perfectionist, which made my life so much easier. Combined with her sense of humour and perfect work ethic it created a great client experience.

Nina Nohejlová

nezávislý poradce v oblasti zdraví
NEAUTORIZOVANÝ PŘEKLAD: Kláru mohu stoprocentně doporučit. Má talent a není to člověk, který slepě přistupuje k práci. Má vždy čerstvé nápady, ale zároveň při kreativním procesu respektuje přání klienta. Její práce není nikdy rutinní a stereotypní. Při feedbacku je otevřená diskusi a nemotá do ní své ego (tak, jak to často u grafiků bývá!). Když pracuji na novém projektu, ona je první, komu volám. A teď, když jsem jí napsala tyto reference, tak mám obavu, že příště zůstanu na ocet, protože na mě už nebude mít čas. :-) ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: I would 100 % recommend Klara. She is very talented and not a person who approaches work blindly. She brings a fresh perspective to every project but always is mindful of the client’s wishes. Her work is never ‘routine’ or a stereotypical. Leaving her ego behind she is always open to any discussion when given feedback (unlike it often is with other graphic designers!) She is always the first designer I call when I am given a new brief. Now that I have given this reference I am a bit worried that she will be overloaded with other work and would be left up the creek without a paddle. :-)

Bára Novotná

kreativní ředitelka Woman
NEAUTORIZOVANÝ PŘEKLAD: Klára je výborný grafik. Oslovili jsme ji za účelem redesignu našich webových stránek. K zadání přistoupila v širším kontextu a doporučila zároveň změnu loga a textové formy v rámci našeho požadovaného deadlinu. Design, který vytvořila zapadá do našich představ a jsme z něj nadšení. Určitě bych Kláru doporučil. Její pracovní výstupy jsou skvělé a je radost s ní spolupracovat. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: Klara is a great graphic designer to work with. We hired her for redesign of our web pages. She approached the task in a broader context and recommended also changes in logo design and copywriting, yet keeping the deadlines. The design she created fits our needs and we love it. I definitely recommend hiring Klara. It is pleasure to work with her and she delivers excellent results.

Ondrej Červinka

spoluzakladatel Myia
NEAUTORIZOVANÝ PŘEKLAD: S Klárou spolupracuji 4 roky a za tu dobu se z nás staly dobré kamarádky. Je to zkušený a zapálený profesionál s velkým přehledem trendů v grafickém designu. Navíc je velmi empatická, což jí pomáhá dobře trefit a definovat potřeby a přání zákazníků. Je spolehlivá a vždy dodržuje dané termíny. Určitě bych jí doporučila pro jakoukoliv kreativní práci, ať už se týká projektování webových stránek, loga a brandingu, obalového designu či retušování. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: I have been cooperating with Klara for 4 years and during that time she has become my very good friend. She is a skilled, dedicated and competent graphic professional with high level of knowledge of modern trends in graphic design. Moreover, she is very emphathetic which helps her to feel and define customer´s needs and wishes effectively. She is reliable and always meets the deadlines. I would certainly recommend her for any creative job related to websites designing, logos and branding, product packaging and retouching.

Martina Melounová

Life Coach
NEAUTORIZOVANÝ PŘEKLAD: Uděláme to ještě lépe. To by mohlo být Klářino motto. Když jí zadáte brief, výsledek její práce vždy předčí vaše očekávání. Tak nezoufejte a svěřte se profesionálovi. Ať už se jedná o kreativní retuše, reklamní design nebo artdirekci – Klára je člověk na svém místě a navíc je vždy dobře naladěná. Kdyby bylo potřeba, neváhal bych jí svěřit svůj projekt. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: Let’s make it better. That could be Klara’s motto. Give her a brief. The stuff you can imagine is never going to look as good as the work she is going to show you — but do not despair and leave it to the professional. Whether it comes to creative retouching, advertising design or artdirection - she knows her job and on top of that she always brings her good vibes. Given a chance, I would not hesitate to let Klara make my advertising better.

Jakub Mráz

kreativní ředitel
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS