Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Eliotová Mikulášová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Klára Eliotová Mikulášová — redaktorka, copywriterka a korektorka češtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Klára Eliotová Mikulášová:
Michal Svatoň
Hledal jsem freelancera, který by mi rychle, efektivně a kvalitně upravil texty pro web, a to tak, aby mohl dále pokračovat jeho vývoj. Chtěl jsem, aby texty byly originální, poutavé, měly šťávu, oslovily klienta; jasně vedly osvětu ohledně plagiátorství log. Nakonec jsem narazil na tuto velmi šikovnou a kreativní textařku, která má nejen dobré nápady, jak text vylepšit, ale umí odevzdat práci včas a v termínu. Děkuji moc, těším se na další spolupráci na budoucích projektech. Bylo mi ctí.

Michal Svatoň

kreativní logotvůrce
Skvěle odvedená práce. Texty jsou velmi profesionální. Doporučuji.

Karel Strejček

Velice kladně hodnotím spolupráci, během které mi slečna Mikulášová pomáhala s korekcemi recenzí. Komunikace s ní byla bezproblémová, navíc její odvedená práce byla precizní a hlavně rychlá. Vřele doporučuji.

Bc. Jitka Tauberová

Kláru jsem požádala letos v dubnu o napsání básně pro svou maminku k jejím osmdesátinám. Verše byly moc pěkné, výstižné, nechyběl jim ani humor, kterému se oslavenkyně od srdce zasmála. Báseň zaujala, ba dokonce dojala nejen maminku, ale i mnohé gratulanty, účastníky oslavy. Zazněla i v éteru, a to v plzeňském pořadu Blahopřejeme písničkou. Určitě Kláru požádám o pomoc i v dalších letech. Všem vřele její služby doporučuji.

Mgr. Lenka Lapská

Moc děkuju za výbornou a rychlou pomoc s referátem, byl hodnocen za jedna. Spolupráci s touto slečnou mohu všem vřele doporučit. Rychlost a kvalita se cení!

Markéta Pokorná

Vždycky jsem si myslela, že podobných služeb nikdy nevyužiji. Byla jsem bláhová. Blížil se konec roku a na každý předmět jiná práce o několika stranách. Ze zoufalství a především z časové tísně jsem nabídky přece jen využila a mohu jen a jen doporučit! Vypracovanou práci jsem obdržela během chvilky. Formou i obsahově přesně podle zadání, bez jakékoliv chybičky. Věřím, že tuto pomoc využiji i v budoucnu. Ještě jednou děkuji!

Markéta Krbcová

Službu Otextujto.cz jsem si vybral k sepsání textů nejen díky kvalitně odvedené práci, čtivému a hlavně záživnému obsahu, ale i pro profesionální přístup slečny Kláry. Po marném hledání kvalitního a spolehlivého copywritera jsem konečně našel, co jsem hledal. Čtivý text pro návštěvníky i vyhledávače, který dává smysl a nenudí. Její styl psaní vás donutí číst text až do konce.

Lukáš Michovský

Kuponka.cz
To motto se vám povedlo, jedním slovem: Wow! Fakt super.

Vítězslav Polák

KLIMAPOL – řešíme to s chladnou hlavou
Text vypadá opravdu skvěle, budu rád, když budeme moct využívat vašich služeb i do budoucna.

Jakub Fleišman

PhotoTools.cz
Obklopit se kvalitními lidmi je velice důležité, ale vyhledat tyto lidi je těžké. Pokud se vám na ně podaří narazit, potom už je nechcete ztratit. Děkuji za vysoce kvalitní práci a nádherné texty. Budeme se těšit na další spolupráci.

Martin Polívka

Saunaprojekt
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS