Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi — konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Twitter a Instagram

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Klára Mouchová:
S Klárou jsem se (jako s lektorkou) setkal při workshopech a školeních týkajících se správy firemních profilů na sociálních sítích. Není pochyb o tom, že velmi dobře ví, o čem mluví. Obrovskou výhodou je, že má velké množství zkušeností jak z agentury tak i z korporátu. Díky tomu nejsou její školení nudnou „nalévárnou“ teoretických pouček, které jsou v praxi často nepoužitelné. Právě kvůli jejím znalostem, zkušenostem a skvělému přístupu ke klientům mohu Kláru vřele a s čistým svědomím doporučit. Já s ní budu v budoucnu zcela jistě opět spolupracovat.

Šimon Hradní

specialista komunikace v SÚRAO, konzultant v oblasti PR a online komunikace
simon@hradni.net
Doporučení píšu ještě za čerstva, kdy jsem plná dojmů z Klářina školení na Facebook Ads a prohlašuji, že to je prozatím nejlepší kurz, který jsem kdy na oblast sociálních sítí absolvovala. Klára vše vysvětluje od základů, logicky, pochopitelně a systematicky, vyváženě prolíná teorii i praxi a kurz vám skutečně k něčemu je, protože jste zkrátka po absolvování schopni téměř okamžitě využít vše řečené v praxi (což jsem také udělala). Pokud sháníte někoho, kdo vám od základů vysvětlí a ukáže VŠECHNO, ať už jste na jakékoliv úrovni, stoprocentně doporučuji.

Nina Černá

PR manažerka
Klárka je velmi inspirativní. Měla jsem možnost účastnit se jejího Školení reklamy na Facebooku pro Holky z Marketingu. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací. Klárku můžu jedině doporučit.

Sylva Horáková

blogerka Chilli&Chocolate
www.chilliandchocolate.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS