Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi — konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Klára Mouchová:
S Klárou jsem se (jako s lektorkou) setkal při workshopech a školeních týkajících se správy firemních profilů na sociálních sítích. Není pochyb o tom, že velmi dobře ví, o čem mluví. Obrovskou výhodou je, že má velké množství zkušeností jak z agentury tak i z korporátu. Díky tomu nejsou její školení nudnou „nalévárnou“ teoretických pouček, které jsou v praxi často nepoužitelné. Právě kvůli jejím znalostem, zkušenostem a skvělému přístupu ke klientům mohu Kláru vřele a s čistým svědomím doporučit. Já s ní budu v budoucnu zcela jistě opět spolupracovat.

Šimon Hradní

specialista komunikace v SÚRAO, konzultant v oblasti PR a online komunikace
simon@hradni.net
Doporučení píšu ještě za čerstva, kdy jsem plná dojmů z Klářina školení na Facebook Ads a prohlašuji, že to je prozatím nejlepší kurz, který jsem kdy na oblast sociálních sítí absolvovala. Klára vše vysvětluje od základů, logicky, pochopitelně a systematicky, vyváženě prolíná teorii i praxi a kurz vám skutečně k něčemu je, protože jste zkrátka po absolvování schopni téměř okamžitě využít vše řečené v praxi (což jsem také udělala). Pokud sháníte někoho, kdo vám od základů vysvětlí a ukáže VŠECHNO, ať už jste na jakékoliv úrovni, stoprocentně doporučuji.

Nina Černá

PR manažerka
Klárka je velmi inspirativní. Měla jsem možnost účastnit se jejího Školení reklamy na Facebooku pro Holky z Marketingu. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací. Klárku můžu jedině doporučit.

Sylva Horáková

blogerka Chilli&Chocolate
www.chilliandchocolate.cz
Klára nám byla doporučena pro kompletní správu Facebooku. Měla jsem jasnou představu o spolupráci a tu naplnila do puntíku. Ochota, kreativita, preciznost, dodržování termínů, znalost správy FB a empatický přístup ke všem mým požadavkům vyústili v dlouhodobou spolupráci a jsem hrdá, že je Klára jednou z holek z Wasco.

Iva Hrabcová

Wasco
www.wasco.cz
Měla jsem možnost účastnit se Kláry „Školení Reklamy na Facebooku“ pro Holky z Marketingu. Ocenila jsem hlavně praktické pojetí. Jednoduše rovnou k věci. Postupovaly jsme systematicky s konkrétními návody. Klára má zkušenosti a umí je poslat dál. Mohu jen doporučit.

Dana Hapalová

fashion designer
www.sweet666design.cz ~ info@sweet666design.cz
Kláru jsem měla tu čest poznat na kurzu FB reklamy. Kurz byl skvěle vedený. Po odborné stránce výborně zvládnutá témata a výtečné členění kurzu. Po lidské stránce byl moc příjemný, inspirativní a chvílemi i pobavil :-) Moc Kláře tímto děkuji a jako lektorku ji všem vřele doporučuji!

Šárka Poláčková

www.polomio.cz
Seminář s Klárou byl super, naučila nás spoustu vychytávek na Instagramu, nadchla svoji energií a předala zajímavé zkušenosti. Díky za příjemně strávený čas věnovaný sociálním sítím.

Jana Grigová

jana.grigova@schindler.com ~ 607 245 300
Klára má očividně v tomto oboru velké zkušenosti. Nejvíce mne ale zaujalo samotné pojetí školení. Není to žádná nuda. Podává veškeré informace jednoduše a absolutně srozumitelně i lidem, kteří doposud zkušenosti se sociálními sítěmi neměli. Přestože já mám, školení mi přineslo mnoho nového a setkání s Klárou mne posunulo zase o kus dál. Rozhodně nás čeká dlouhodobá spolupráce. Vřele doporučuji.

Petra Loulová

Divize Weber – marketingový specialista
cz.weber
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS