Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015

Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015

Součástí kampaně bylo i založení a správa profilu na Instagramu. V rámci soutěže jsme vytvořili brandovaný hashtag #sonicareusmev, pod kterým nám lidé zaslali okolo 300 soutěžních fotografií. Celá kampaň posléze vyhrála bronz v soutěži Effie 2016.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 9 položek v této galerii:

Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015
« Poslední Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015  (náhled aktuálně zobrazené položky)Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015  (zobrazit v plné velikosti)Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly  (zobrazit v plné velikosti)Firemní profil „miliardář Henri“ na Instagramu  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: klapi@klapi.cz ~ Web: jaknasocky.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS