Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015

Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015

V rámci kampaně jsem s týmem fotografů jela připravovat obsah a natáčet rozhovory s dobrovolnými dětskými trenéry po celé ČR. Kampaň splnila cíle už během pouhých 2 týdnů. Kampaň zvítězila v soutěži WebTop100 jako Nejefektivnější digitální řešení 2016.

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 9 položek v této galerii:

Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015
« Předcházející Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015  (náhled aktuálně zobrazené položky)Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly  (zobrazit v plné velikosti)Firemní profil „miliardář Henri“ na Instagramu  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: klapi@klapi.cz ~ Web: jaknasocky.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS