Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly

Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly

Stránku Jupík od Kofoly jsem převzala v květnu 2015, kdy měla jen 130 fanoušků. U tohoto příspěvku, který byl pro cílovou skupinu vysoce relevantní, se nám brzy podařilo získat organický dosah přes 70 000 uživatelů a nastartovat tak rychlý růst stránky.

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 9 položek v této galerii:

Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly
« Předcházející Kampaň pro Philips Sonicare, podzim 2015  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015  (zobrazit v plné velikosti)Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly  (náhled aktuálně zobrazené položky)Firemní profil „miliardář Henri“ na Instagramu  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: klapi@klapi.cz ~ Web: jaknasocky.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS