Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016

Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016

Součástí kampaně byla 360° videa natočená z dronu, měla obrovský ohlas. Kromě přípravy příspěvků na Facebook jsem také denně odpovídala na stovky komentářů a uživatelské tipy na pěkná místa jsem zadávala na web, aby se zobrazovaly na landing page.

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 9 položek v této galerii:

Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016
« Předcházející Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly  (zobrazit v plné velikosti)Firemní profil „miliardář Henri“ na Instagramu  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (náhled aktuálně zobrazené položky)Správa profilů na Tripadvisoru  (zobrazit v plné velikosti)Fotografie a správa kampaní pro Andělské zvonky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: social@vicenez.agency ~ Web: jaknasocky.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS