Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Správa profilů na Tripadvisoru

Správa profilů na Tripadvisoru

Kromě Facebooku, Instagramu a Twitteru mám zkušenosti také se správou profilů na Tripadvisoru či Yelpu a odpovídáním na recenze na těchto serverech.

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 6 položek v této galerii:

Správa profilů na Tripadvisoru
« Předcházející Kampaň Milionové dárky pro SAZKAmobil, podzim 2015  (zobrazit v plné velikosti)Správa Facebook stránky Jupík od Kofoly  (zobrazit v plné velikosti)Firemní profil „miliardář Henri“ na Instagramu  (zobrazit v plné velikosti)Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (zobrazit v plné velikosti)Správa profilů na Tripadvisoru  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Twitter a Instagram — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Twitter, Instagram: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 6 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: klapi@klapi.cz ~ Web: klapi.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS