Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Mouchová > Ukázky práce > Fotografie a správa kampaní pro Andělské zvonky

Fotografie a správa kampaní pro Andělské zvonky

Pro e-shop se šperky jsem na podzim 2017 vyfotila několik sérií fotografií pro sociální sítě a pomáhala s kampaněmi i správou profilů na Facebooku a Instagramu.

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 9 položek v této galerii:

Fotografie a správa kampaní pro Andělské zvonky
« Předcházející Kampaň pro Margot Česko Slovensko hledá ráj, léto 2016  (zobrazit v plné velikosti)Správa profilů na Tripadvisoru  (zobrazit v plné velikosti)Fotografie a správa kampaní pro Andělské zvonky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Videa a live streaming pro Framesi  (zobrazit v plné velikosti)Facebook profil a kampaně pro firmu IMOS Brno  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Klára Mouchová

Mgr. Klára Mouchová alias KlaPi

Facebook Twitter
konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter — Poradenství, vedení a tvorba obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter: kompletní správa profilů a obsahové strategie, zajištění fotografií, komunikace se zákazníky, nákup reklamy na Facebooku, školení sociálních sítí. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 607 986 377 ~ Email: social@vicenez.agency ~ Web: jaknasocky.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Klára Mouchová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS