Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristián Feldsam > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristián Feldsam — správce serverů a PHP programátor velkých projektů

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Kristián Feldsam:
S Kristiánem pracujeme na různých projektech ve společnosti Feedo, kde je jeho náplní vývoj webových aplikací (pro weby feedo.cz/sk/pl) společně s dalšími členy vývojového týmu. Kristián mě stále dokáže překvapit dobrými nápady, přehledem a studiem nových věcí. Nemá problém komunikovat jak uvnitř týmu tak navenek s dodavateli. Jeho práce je všestranná od hostingových služeb, až po vývoj softwaru. Jsem velice spokojen a doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat.

Miroslav Benek

CIO/CTO ve společnosti Feedo
benek.miroslav@gmail.com ~ 725 729 102
Naprostá spokojenost ve všech směrech. Dlouho jsme hledali člověka, profesionála, který bude mít nejenom znalosti a zkušenosti, ale který bude schopný a ochotný řešit problémy klientů. Pan Feldsam toto všechno splňuje. Nejprve jsme spolu začínali na tvorbě internetového obchodu, poté se naše spolupráce rozrostla do více směrů, od poskytování hostingových služeb a správu webů až po kompletní řešení IT vybavení v naší společnosti a její správu. Pokud si mohu dovolit někoho doporučit, je to pan Feldsam!

Tomáš Bartošík

Pana Kristiána Feldsama jsem oslovila kvůli aktualizaci webové stránky Jazykové školy Progres. Dodržel všechny časové termíny, jak ukončení celé aktualizace, tak i průběžné termíny, na kterých jsme se při práci domluvili. Vždy byl promptní a na všechny otázky mi odpovídal. Pravidelně se mnou komunikoval jak stránku zlepšit. Byl ochotný pracovat i přes víkendy. Spolupráce s ním byla výborná. Odvedl profesionální práci, za kterou si zaslouží 1*.

Daniela Kočajdová

Jazyková škola Progres
www.jsprogres.sk ~ jsprogres@jsprogres.sk ~ +421903527502
Perfektní práce, rychle, přesně, profesionálně. Na 100 % znovu využiji, jen doufám, že na dlouhodobou spolupráci.

Libor Kopecký

www.webdozers.cz
Martin Kušpál
S Kristiánem máme dlouhodobě velmi dobré zkušenosti v oblasti tvorby kódu, provozu a starostlivosti o webhosting a servery. Můžeme ho vřele doporučit.

Martin Kušpál

kreativní grafik a designér obalů
Pana Feldsama mohu doporučit. Dobře odvede svoji práci, dodržuje termíny, rychle reaguje na případné požadavky a dá se s ním bez problémů dohodnout.

Filip Kratochvil

tvorba webových stránek a aplikací
www.nelasoft.cz
S Kristiánem spolupracujeme na vývoji webu www.feedo.cz. Pomáhá nám hlavně s tvorbou šablon a stylovaním stránek, ale i s ostatními „IT věcmi", například s optimalizací databáze. Oceňuji i jeho dobrou spolupráci s našimi ostatními IT lidmi. Kristián přinesl do našeho týmu osvěžení v podobě nových myšlenek jak dělat některé věci a jiný úhel pohledu. Spolupráce je bezproblémová a doufám, že to tak bude stále.

Matúš Karaffa

www.feedo.cz ~ matus@feedo.cz
Spolupráci doporučuji, rychlé jednání, rychlé řešení...

Peter Salaj

Lacnyoutdoor.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS