Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristian Gambiraža > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristian Gambiraža — konzultant pro obchodní strategie a prodejní procesy, kouč a mentor pro startupy

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Kristian Gambiraža:
Kristian v naší firmě nastavil prodejní procesy, pravidla, kodex, podle kterého jednáme a pracujeme s klienty. Dal nám cíl a směr, nastavil procesy a systém tak, abychom nikdy nepřestali rozvíjet business se stávajícími i novými klienty. Naše spolupráce má přesah i do financí, struktury firmy a nastavení interní komunikace. Zároveň nám pomáhá se strategickou přípravou na důležitá jednání s klíčovými klienty.

Richard Plasgura

breAd. & edible labels
Jsme profesionální vývojáři, ale ne obchodníci. Kristian nám nastavil základní procesy v obchodu, naučil nás nebát se aktivně oslovovat klienty, a díky němu jsme získali první zakázky pro náš nový produkt. Od té doby pravidelně konzultujeme další vývoj naší firmy s ním.

Václav Vaník

Touchstore
Nábor nových lidí je pro nás klíčovou aktivitou. Potřebovali jsme ho urychlit, zefektivnit a naučit se vybírat pouze opravdu kvalitní lidi. Během jednoho dne společných pohovorů, následného rozboru a doporučení, jsme odstranili chyby a proces zjednodušili. Od té doby nabíráme rychleji a fluktuace je téměř nulová.

Martin Baumruk

Baumruk & Baumruk
Potěšil mě Kristianův přátelský přístup a rychlá konzultace ještě před první "oficiální" hodinou. Jako někdo mimo obchodnickou profesi mohu školení od Kristiana 100% doporučit, protože vám otevře nové možnosti komunikace s klientem a především jistotu, že z příštího jednání si neodnesete plnou náruč úkolů v nereálných termínech s hodinovou sazbou brigádníka v Penny.

Richard Beber

Metroprojekt
Kristian nám ukázal, jakým způsobem komunikovat naši kvalitu a unikátnost směrem k zákazníkům, jak se co nejlépe prodat. Zároveň vymyslel a zrežíroval naši první videokampaň, kterou chceme ukázat, že má smysl minimalizovat riskování života a maximalizovat zážitek z jízdy na motorce - s námi na závodním okruhu.

Jakub Hejduk

Wildmotors
Díky Kristiáne za Tvůj kurz. Bylo to pro mě dost přínosné. V našem projektu řešíme B2B i B2C a Tebou zmíněné prvky mi pomohly si uvědomit, jak jsou příprava a případné "maličkosti" v jednání důležité. Uvědomit si svoji hodnotu, hodnotu služby i protistrany a být při vyjednávání v rovnováze. Těším se na první příležitost, kdy Tvé tipy vyzkoušíme v praxi.

Lukáš Zídka

www.psanihrave.cz
S Kristianem rád spolupracuji především proto, že je nejen dobrý konzultant, ale i parťák. Je fajn vědět, že někomu jinému také záleží na vašem úspěchu. Také oceňuji to, že rychle pochopí problém bez zbytečného dlouhého vysvětlování. Pomohl mi upravit pohled na obchod jako takový a zbavit se některých zlozvyků. Výsledky přišly okamžitě. Můžu 100% doporučit.

Martin Kůra

specialista na mezinárodní SEO
zahranicniseo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS