Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Krausová

Kristýna Krausová

grafická designérka

Kristýna Krausová
Kristýna Krausová - logo

Jsem mladá grafička na volné noze se specializací na návrhy firemního designu. Pro vaši kreativní prezentaci připravím loga včetně logomanuálu, tištěné materiály (vizitky, plakáty, letáky, brožury, bannery, roll-upy), reklamní billboardy, bannery, potisky na textil a etikety a další grafické výstupy. Postarám se o sazbu vašich katalogů, brožur či časopisů, zpracování knižních obálek a předání celé zakázky tiskárně. Dále tvořím grafiky pro weby a sociální sítě.

Vystudovala jsem průmyslový design a mám zkušenosti z různých oborových oblastí. Reference: DTO CZ, Šubert Group, koupelnové a interiérové studio Elements (tvorba vizualizací), Hadry na hory (potisky triček).

Ukázky práce:

Ilustrace do omalovánky pro www.veselapastelka.czLogo – Nature Pharmaceutical MedicineJednoduchá ilustraceGrafický design kávového hrníčkuVolná grafika
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Kristýna Krausová
Za Šachtou 33/3
Ostrava
717 00
Mobil:725 479 730
Email:k-konsilio@seznam.cz
Web:k-konsilio.cz
Facebook:Facebook kkonsilio
Účet:2689403123 / 0600 (Moneta)

Doporučení z první ruky

Spolupráce s mladou grafičkou na jedničku. Důsledná, přizpůsobivá, kreativní, trpělivá, precizní, nekonfliktní. Rozumí své práci.
K. K.
Hadry na hory
www.hadrynahory.cz

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS