Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Ukázky práce > Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)

Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)

Zobrazuji položku č. 62 z celkem 101 položek v této galerii:

Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)
« Předcházející Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Kristýna Sataryová

Kristýna Sataryová

software Adobe
ilustrátorka a kreativní kreslířka — Ilustrace a obrázky všeho druhu pro zajímavé projekty: knihy, učebnice, weby, e-booky, komiksy, tiskoviny aj. Nové nápady a kreativní řešení, různé kreslířské a výtvarné techniky, příprava obrázků pro tisk i web. Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 732 257 458 ~ Email: tyna@kreslirka.cz ~ Web: www.kreslirka.cz
Místo: Praha ~ Působnost: na dálku celý svět, osobně Praha

2005 – 2017 © Robert Vlach a Kristýna Sataryová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS