Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Vachutková

Kristýna Vachutková

copywriterka a korektorka

Kristýna Vachutková

Jako správná copywriterka žiju texty, píšu pro začínající podnikatele i zkušené matadory a opravuji chyby velkým firmám i studentům vysokých škol:

  • copywriting – pro webové stránky (včetně SEO), PR texty, motivační dopisy, články na blogy, newslettery, texty pro videa a další
  • korektury – gramatické i stylistické, pro bakalářské a diplomové práce, webové stránky, knihy, letáky, brožury, titulky k filmům aj.
  • rešerše – podrobný průzkum zdrojů a příprava cestovatelských itinerářů

Copywritingu se věnuji naplno od roku 2014 a své zkušenosti průběžně rozšiřuji i díky účasti na odborných školeních a kurzech. V rámci překladatelské agentury jsem mj. spolupracovala na textech pro společnosti jako Škoda Auto nebo Sunar. Vedle psaní pro klienty pak ve volném čase rozvíjím vlastní projekt Psáno životem, který má aktuálně téměř 3 tisíce fanoušků.

Ukázky práce:

Texty pro stavimeradi.comSpolupráce se společností RytmikCopywriting pro webovou stránku k E-booku

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Kristýna Vachutková
Zápotočí 317
Úsov (Olomoucký kraj)
789 73
Mobil:605 507 213
Email:k.sittova@gmail.com
Web:zijutexty.cz
Účet:2900884795 / 2010 (Fio)
:03632121

Doporučení z první ruky

Hledala jsem šikovnou textařku, která by mi napsala zajímavý text na leták. Jsem moc ráda, že jsem díky serveru Na volné noze objevila právě Kristýnu. Spolupráce s ní byla příjemná, na profesionální úrovni a navíc se skvělým výsledkem. Určitě se na ni v budoucnu znovu ráda obrátím. Jde vidět, že skutečně žije texty :)
Lenka Kvapilová
terapeut Bachových esencí

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS