Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Vachutková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Vachutková — copywriterka a korektorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Kristýna Vachutková:
Paní Vachutkovou můžeme jako korektorku českého jazyka vřele doporučit. Naše agentura s ní spolupracuje dlouhodobě a na jazykové korektury si nemůžeme stěžovat — vážíme si především její pečlivosti, kvality dodané práce a spolehlivosti, pokud jde o dodržení slíbených termínů.

Alena Ryšková

2e překlady
Děkuji Vám, paní Kristýno Vachutková, za kvalitně odvedenou práci v oblasti copywritingu. Považuji Vás za profesionálku a spolehlivou osobu. Rád budu s Vámi i nadále spolupracovat.

Jaromír Stiborek

projektový manažer
Kristýnu mi doporučil můj kamarád. Opravovala mi bakalářskou práci, včetně formátování. Spolupráce s ní byla perfektní, přesně dodržela všechny termíny, a když jsem potřeboval práci navíc, hned ji pro mě splnila. Spolupráci s ní rozhodně doporučují.

Ondřej Věchet

student
S paní Vachutkovou jsem spolupracoval pouze na jednom projektu — jednalo se o texty pro můj web. Spolupráce byla naprosto v pořádku od úvodních rešerší až po dodané texty. Jsem rád, že jsem narazil na copywriterku, pro kterou je klient na prvním místě.

Jakub Švarc

realitní makléř
Hledala jsem šikovnou textařku, která by mi napsala zajímavý text na leták. Jsem moc ráda, že jsem díky serveru Na volné noze objevila právě Kristýnu. Spolupráce s ní byla příjemná, na profesionální úrovni a navíc se skvělým výsledkem. Určitě se na ni v budoucnu znovu ráda obrátím. Jde vidět, že skutečně žije texty :)

Lenka Kvapilová

terapeut Bachových esencí
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS