Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz

Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz

překladatel a lektor polštiny

Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz

Nabízím profesionální překlady z češtiny a slovenštiny do polštiny a výuku polštiny jako rodilý mluvčí polského jazyka s dlouhodobým pobytem v Česku:

  • překlady z češtiny a slovenštiny do polštiny s důrazem na kvalitu, aby se texty dobře četly; překládám hlavně internetové stránky, katalogy, letáky, marketingové texty, ale také firemní dokumenty (smlouvy, pracovní řády, interní materiály), technické dokumenty (manuály, návody) a humanitní texty
  • výuka polštiny – pro jednotlivce, skupiny a firmy; vycházím z perfektní znalosti polských jazykových reálií

Získal jsem vysokoškolské vzdělání v oboru polonistika na univerzitě v polské Poznani. Absolvoval jsem studijní stáže na Karlově univerzitě (obory česká literatura, slavistická studia). Mám několikaletou praxi s výukou v českém prostředí a spolupracuji s mnoha jazykovými školami (Terra Linguarum, Caledonian School aj.). Přirozeně se orientuji v polském, českém i multikulturním prostředí; také mohu komunikovat anglicky.

Status:

vytížený

Působnost:

celá ČR; výuka v Praze

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz
Jarníkova 1895/23
Praha - Chodov
148 00
Mobil:775 188 240
Email:krzysztof.sitarz@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn krzysztofsitarz
Účet:221271859 / 0300 (ČSOB)
:76200043

Doporučení z první ruky

Kryštofa znám jako spolehlivého kolegu, jazykového nadšence a vynikajícího polštináře. V hodinách pracuje především s vlastními materiály a výuku dokáže přizpůsobit potřebám svých studentů. A obdivuji ho za jeho znalosti češtiny, která je v tak blízké jazykové kombinaci, jakou je čeština-polština, naprosto výjimečná.
Lucie Gramelová
jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS