Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lenka Bukačová

MgA. Lenka Bukačová

fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy

MgA. Lenka Bukačová

Potřebujete fotografie pro propagaci svého podnikání?

Mojí specializací je prezentace firemní identity a kultury i hodnot vašeho podnikání prostřednictvím portrétní fotografie, produktové fotografie i fotografie interiéru a jejich vzájemného propojení.

To, že člověk umí vykopat jámu, ještě neznamená, že dokáže zasadit strom. A s fotografií je to podobně. Fotografii vnímám jako jedinečný komunikační prostředek. Vypráví příběhy, s lehkostí vyvolává emoce a stejně jako slova nevyřčená mezi řádky naznačují směry různými cestami, může i nás fotografie dovést k tomu, abychom se podívali ještě jednou, znovu a nějak jinak. Ráda se s vámi setkám osobně. Prostě face to face (nejlépe nad dobrou kávou). Vyslechnu si pozorně vaše představy a citlivě uvedu váš příběh do souvislostí, inspirována vašimi jedinečnými zážitky.

Fotografování se věnuji od roku 2010 a v roce 2015 jsem získala ocenění v mezinárodní soutěži FEP FETA Award 2015. Vystudovala jsem v ateliéru Reklamní a aplikované fotografie na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte ihned kontaktovat.

Vybrané reference: Akumulátor – digital agency, Univerzita J. E. Purkyně, Kettler, Hodinářství Bechyně, Marek Poddaný, JUDr. Jindra Šulcová, Tetty a další.

Ukázky práce:

Fotografování pro hodinářství BechyněFotografování týmu Obsahové agenturyFotografování pro Simply KidsFotografování pro Creme de la CremeFotografování pro Creme de la Creme
Zobrazit všech 46 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Úvaly (Středočeský kraj)

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Účast na výstavách:

  • Narušený vzorec, Hradec Králové 2015
  • Prague photo festival 2014, Praha
  • Viditelné spektrum, Ústí nad Labem 2014
  • Prague photo festival 2013, Praha
  • Prostor paměti, Bratislava 2013
  • Sním až vím, Karlovy Vary 2013
  • Nic čeho se dotknout, Hradec Králové 2013

Kontaktní informace

Mobil:724 562 592
Email:atelier@lenkabukacova.cz
Web:lenkabukacova.cz
LinkedIn:LinkedIn lenkabukacova
:76557839

Doporučení z první ruky

S Lenkou spolupracujeme na projektu Jóga z obýváku (http://jogazobyvaku.cz). Od začátku je její přístup velmi profesionální a precizní. Je pečlivá, velmi dbalá detailů a skvěle umí navázat kontakt s fotografovanými lidmi. Výsledné fotografie mě vždy nadchnou svou čistotou a krásou.
Gabriela Ryšková
grafička a ilustrátorka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS