Lenka Hetverová

online lektorka a mentorka němčiny

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR a svět

Naučím vás německy rychle, hravě a efektivně s pomocí vlastní výukové metody – osobní e-lekce na míru. Čekají na vás zážitkové lekce, moderní materiály, aplikace a zdroje dle individuálního plánu. Součástí jsou pravidelný feedback a (doplňkové) konverzační lekce, kde si gramatiku a slovní zásobu vyzkoušíte v praxi.

Výhody mé metody jsou rovněž časová i finanční úspora, studium kdykoli, odkudkoli a rychlejší dosažení klíčových kompetencí a cílů studenta.

Pro studenty dále připravuji výuková videa na YouTube, články a další zajímavý obsah o němčině a Německu na sociálních sítích.

  • E-lekce němčiny – týdenní porce aktivit, materiálů, podcastů, videí, textů apod., se kterými vás bude němčina bavit. Zahrnuje zpětnou vazbu, opravu úkolů, důraz na aktivní i pasivní využití jazyka.
  • Konverzační lekce němčiny – fungují jako doplněk k e-lekcím a slouží k převedení pasivních znalostí do aktivního používání, probíhají individuálně.

Absolvovala jsem magisterský obor Němčina se zaměřením na vzdělávání na Univerzitě Hradec Králové. Od roku 2008 učím němčinu dospělé i děti v jazykových školách, firmách, individuálně, jako přípravu na zkoušky či pohovory nebo doučování.

15+ let zkušeností s výukou dospělých mě přiměly vyvinout vlastní model asynchronní, tj. vzdálené výuky pro časově vytížené studenty a samouky.

Pro další informace a reference navštivte můj web nebo mě sledujte na sociálních sítích.

Lenka Hetverová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lenka Hetverová
Pstruhová 2581
Nymburk (Středočeský kraj)
288 02
Mobil:721 049 532
Email:nemcinaslenkou@seznam.cz
Web:www.nemcinaslenkou.cz
Facebook:nemcinaslenkou
Instagram:nemcinaslenkou.cz
LinkedIn:nemcinaslenkou
YouTube:nemcinaslenkou
WhatsApp:420721049532
IČ:05068541

Doporučení
z první ruky

Našla jsem si práci v německé firmě a bez lektora němčiny to nešlo. Německy jsem se nikdy neučila, pouze mám základy ruštiny a angličtiny. Šéf na mě tlačil a potřebovali jsme si rozumět. Po roce výuky s Lenkou si bez problému objednám v restauraci, pobavím se s paní na benzínce, a co je nejdůležitější, domluvím se nejen se šéfem, ale i s ostatními kolegy. Se šéfem si pravidelně telefonujeme a myslím, že ani tento typ komunikace mi nečiní žádný problém. Za Lenku jsem vděčná, protože je vždy na každou hodinu připravená s individuálním plánem.

Věra N.