Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Křivánková

Ing. Lenka Křivánková

akreditovaná instruktorka kondiční chůze nordic walking

Ing. Lenka Křivánková
Ing. Lenka Křivánková - logo

Jsem instruktorka kondiční chůze nordic walking (známé též jako severská chůze)akreditací MŠMT. Učím jednotlivce, skupiny i firemní klienty chodit se speciálními holemi a užívat si všech přínosů tohoto komplexního a dynamického pohybu pro tělo i ducha. Společně objevujeme pestré možnosti cvičení s holemi na protahování, posilování i hry. Na soukromé i skupinové lekce vám ráda zdarma zapůjčím vhodné hole a poradím s výběrem těch nejvhodnějších pro vás.

  • Soukromé lekce – Jsou nejefektivnějším způsobem, jak se severskou chůzí naučit, vyladit techniku apod. Klientovi se věnuji naplno a pokroky jsou mnohem rychlejší.
  • Skupinové lekce – Pořádám pravidelné kurzy v exkluzivní spolupráci se STOB (Stop obezitě). Na objednávku připravuji i kurzy pro malé skupinky, partu kamarádů, kolegů, sportovců atp.
  • Využití v praxi – Při výuce se soustředím na smysluplné předávání znalostí, důslednost a citlivé vedení, aby klient vše snadno pochopil a dokázal využít v praxi.
  • Místo konání lekcí – Především Beroun a okolí, Praha 6 (Obora Hvězda), Praha 13 (Centrální Park), Třebonice. Po dohodě ale za klienty jezdím po celé ČR.
  • Ceny – Viz ceník. Nabízím cenově zvýhodněné permanentky a lepší ceny pro páry. Na nordic walking, jakožto prevenci zdraví, přispívají i pojišťovny.
  • Proběhlé akce – Na mém webu se můžete podívat na zápisky a fotky z mnou uskutečněných nordic walking akcí.

Pro nordic walking jsem se nadchla v roce 2016 a byla to láska na první odpich. Brzy nato jsem absolvovala kurz severské chůze Průvodce u Miroslava Miry, zakladatele nordic walkingu v ČR a SR. Dále jsem získala osvědčení Instruktor kondiční chůze / nordic walking, akreditovaný MŠMT. Jsem součástí sítě instruktorů Nordic Walking Point a lektoruji žádané kurzy nordic walkingu ve společnosti STOB (Stop obezitě). Koncem května 2021 jsem v Praze vedla workshop nordic walking pro 25 klientů (stomiků) a personál společnosti B. BRAUN Medical v rámci série Toulky s B. BRAUN.

Zůstaňte se mnou v kontaktu a odebírejte můj newsletter »

Akce s nordic walking:

Nordic walking výlet v CHKO Český krasNordic walking výlet v CHKO Český krasNordic walking vánoční výšlap PrahouMinikurz severské chůze nordic walking v HostomicíchMinikurz severské chůze nordic walking v Hostomicích
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Beroun a okolí, Praha 6, Praha 13, Třebonice

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Lenka Křivánková
Chrustenice 213 (Středočeský kraj)
267 12
Mobil:605 706 356
Email:info@nezrezneme.cz
Web:www.nezrezneme.cz
Facebook:Facebook nezreznemecz
Instagram:Instagram nezrezneme.cz
LinkedIn:LinkedIn krivankova
Účet:2248341 / 5800
:06823963

Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská
Individuální lekce nordic walkingu v oboře Hvězda jsem si s kamarádkou velmi užila. Severská chůze s hůlkami mě v podání Lenky úplně nadchla. Vždy na nás něco nového vymyslela a cítila jsem po jejích hodinách, že jsem udělala zase něco super pro tělo i psychiku. Doporučuji vyzkoušet.
stylistka a poradkyně s odíváním

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS