Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kuběnová

Ing. Lenka Kuběnová

cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta

Ing. Lenka Kuběnová

Jsem specialista na Krétu, zejména na Krétu západní, kterou jsem procestovala skrz na skrz a která je mým druhým domovem. Ráda vám pomohu s plánováním pobytu na míru – dopravou na ostrov, výběrem ubytování i přípravou cestovního itineráře po tomto krásném ostrově.

  • Poradím, jak se na Krétu dostat – letecky levně a přímými lety, autem a trajektem z Řecka či Itálie.
  • Doporučím, kde se ubytovat – u místních doma, kde zažijete pravou Krétu, v penzionech nebo hotelích s možností komunikace česky nebo v cizích jazycích, u moře, ve vnitrozemí, včetně tipů na kempování a ubytování v horských chatách.
  • Představím, co vidět – od nejhlubších soutěsek a roklí, po vrcholky hor, pláží jako z Karibiku i archeologických vykopávek z doby minojské.
  • Ukážu, co je možné zažít – vysokohorská turistika i turistika pro děti, speleologie, maraton či Samaria run (běh nejdelší soutěskou Evropy), windsurfing, potápění, vaření místních specialit, sbírání bylin a jedlých trav, lisování olivového oleje a další.

Sice jsem vystudovala Fakultu ekonomickou, obor finance na VŠB-TU v Ostravě, mou vášní je ale cestování. V 18 letech jsem prošla kurzem průvodce cestovního ruchu a dva roky strávila jako delegát v Řecku Několik let jsem poté působila v korporátním sektoru na manažerským postech v oblasti financí a controllingu, ani během této doby jsem ale neváhala sbírat cestovatelské zkušenosti a zážitky po celém světě. Navštívila jsem mj. Keňu, Tanzanii, Kubu, Malajsii, Thajsko, Laos, Kambodžu, Indonésii Borneo, i řadu zemí po celé Evropě, kde mi učarovala různorodá a zároveň exotická Kréta. Díky bohatým zkušenostem a mnoha navštíveným místům dnes mohu pro klienty vybírat ty nejlepší zážitky a služby, které zajistí bezstarostný pobyt.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kontaktní informace

Ing. Lenka Kuběnová
Řadová 1337
Vratimov (Moravskoslezský kraj)
739 32
Mobil:720 548 805
Email:lenka@milujemekretu.cz
Web:www.lenkakubenova.cz
Účet:1200051771 / 2310
:66162556

Doporučení z první ruky

Na Krétě jsme strávili nezapomenutelných čtrnáct dní, kdy jsme si užívali řeckého slunce a pověstného klidu a pohody. Byla to první rodinná dovolená s dětmi (5 a 2 roky) a chtěli jsme ji strávit u moře na velkém „pískovišti“ s možností výletů na zajímavá místa; Lenka nám ji umožnila prožít bez jakýchkoliv starostí. Zařídila naprosto vše – od koupě letenek, rezervace ubytování, vyzvednutí na letišti až po tak milé detaily jako půjčení odrážedel a hraček pro děti. Ukázala nám město a dala nespočet praktických rad a tipů na nejzajímavější lokality. Žádná naše otázka ji neobtěžovala a že jich bylo. Lenka je člověk s mimořádně laskavým a otevřeným srdcem, ráda její služby doporučuji ostatním, rozhodně budete spokojení. My jsme moc vděční za všechno, co jsme měli možnost vidět a vyzkoušet. Děkujeme.
Anna Kovářová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS