Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kuběnová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Kuběnová — cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta

Zobrazuji č. 110 z celkem 27 doporučení prezentace Ing. Lenka Kuběnová:
Večery strávené v úzkých uličkách kamenných městeček, plných kavárniček a pověstného řeckého klidu vás dostanou. Nebo to poleženíčko v písku u mořského odlivu a se západem slunce. Takovou Krétu mi nikdo jiný ještě neukázal. Pojedu zase – letenka za cenu autobusu a za necelé tři hodiny přistání…

Věrka Najbrtová

Týden je na poznání Kréty velmi krátká doba, ale dostatečně dlouhá na to, abyste si ji zamilovali. Byla to naše první dovolená, první zkušenost s tímto druhem cestování, ale už teď víme, že ne poslední.

Víťa Maslík

Výlety po zajímavostech v okolí a turistické výšlapy by vydaly na hodně řádek. Lenka je vždy výborně připravená. Nic ji nezaskočí. Itinerář naplánovaný přesně podle časových možností s ohledem na potřeby malých i velkých cestujících. Penzum vědomostí o lokalitě, místních zvycích, kultuře, fauně a flóře člověk z žádného průvodce nezíská takto obšírné, navíc mnohé lokality zatím nejsou v průvodcích ani v angličtině zpracovány. Naše očekávání spojená s dovolenou na Krétě byly naprosto naplněny a v mnoha ohledech byla naše očekávání daleko překročena. Máme na co vzpomínat! A rádi se budeme opět vracet.

Martina Podzemná

Když jsme se o Lence dozvěděli, říkali jsme si, že její služby budou určitě drahé, přece jenom individualizovaná dovolená většinou něco stojí. Nakonec jsme byli nesmírně překvapeni, za jakou cenu a v jaké kvalitě nám dokázala dovolenou zařídit. Komfort odvozu z letiště i na letiště, skvělé ubytování pro naše potřeby (rodina s dvěma dětmi, 3 a 6 let), dokonalý výběr místa… Kromě toho nám poradila, kam stojí za to zajet a co dělat, když počasí zrovna nebylo příznivé, byla vždy „po ruce“, dokonce i když dítě onemocnělo, nebyl problém domluvit lékaře. Kromě toho je Lenka skvělá i jako člověk, se kterým opravdu není těžké si porozumět – a zkrátka už to není „paní Kuběnová“, ale prostě „Lenka“. Zkrátka a dobře, až pojedeme příště na Krétu, tak jedině s Lenkou!

Jarek Janosek

www.correcta.cz ~ janosek@correcta.cz
Náš pobyt na Krétě trval jen týden a Lenka nám dokázala dát tolik tipů na výlety, že se musíme opět vrátit. Její znalosti o Krétě jsou skvělé, dokáže poradit a podat informace o místních zvycích, výborných jídlech a místech, která stojí za to zhlédnout. Její služby můžeme vřele doporučit a v budoucnu jich rádi opět využijeme.

Tomáš Satinský

satinskytom@gmail.com ~ 602 756 435
Na Lenku jsem se obrátila s prosbou o pomoc s plánováním naší rodinné dovolené, které se nás účastnilo celkem 7 včetně 2 dětí (2 a 9 let). Přestože to byl pro všechny z nás první pobyt na exotickém ostrově, chtěli jsme se vyhnout cestovním agenturám. Lenka byla od začátku velice ochotná, poskytla nám velké množství informací, poradila s dopravou a zajistila vhodné ubytování za přijatelnou cenu. I na místě nám byla stále k dispozici a mohli jsme se na ni kdykoli obrátit, když jsme potřebovali s čímkoli poradit či pomoci. Z dovolené na Krétě jsme se vrátili všichni nadšení a rádi bychom se tam zase někdy vrátili. Lence jsme vděční za veškerou pomoc a podporu a bez váhání ji všem doporučujeme.

Markéta Sázelová

Na Krétě jsme strávili nezapomenutelných čtrnáct dní, kdy jsme si užívali řeckého slunce a pověstného klidu a pohody. Byla to první rodinná dovolená s dětmi (5 a 2 roky) a chtěli jsme ji strávit u moře na velkém „pískovišti“ s možností výletů na zajímavá místa; Lenka nám ji umožnila prožít bez jakýchkoliv starostí. Zařídila naprosto vše – od koupě letenek, rezervace ubytování, vyzvednutí na letišti až po tak milé detaily jako půjčení odrážedel a hraček pro děti. Ukázala nám město a dala nespočet praktických rad a tipů na nejzajímavější lokality. Žádná naše otázka ji neobtěžovala a že jich bylo. Lenka je člověk s mimořádně laskavým a otevřeným srdcem, ráda její služby doporučuji ostatním, rozhodně budete spokojení. My jsme moc vděční za všechno, co jsme měli možnost vidět a vyzkoušet. Děkujeme.

Anna Kovářová

Děkujeme paní Lence za úžasnou dovolenou. Vždy jsme cestovali pouze s cestovkou, ale teď víme, že už budeme jen s Lenkou. Rychlá komunikace, vstřícnost, flexibilita, vždy na telefonu, znalost místní řeči, lidí, přírody a poměrů. Možnost domluvit se na čemkoli a kdykoli. Děkujeme za nejkrásnější dovolenou.

Andrea Machačová

zdravotní sestra
Lenku a její rodinu známe už skoro 2 roky a seznámili jsme se s nimi, kde jinde, než na Krétě. Právě oni mají velký podíl na tom, že jsme se letos rozhodli strávit skoro celé jaro na Krétě a to mi věřte, náramně jsme si to užili. Pro naši rodinu (děti 4 a 6 let) nám Lenka zajistila ubytování (předem poslala nabídku i s fotkami, popsala plusy a mínusy), vyzvedla nás na letišti, ale co bylo nejlepší, seznámila nás s opravdovou Krétou. Jelikož jsme zde strávili 2 měsíce v kuse, tak jsme měli čas na to, co běžný turista nestihne a Lenka nezklamala. Hodně informací jsme načerpali na jejich skvělých webových stránkách www.milujemekretu.cz, přesnější informace nám dala osobně – prošli jsme řadu soutěsek, navštívili jeskyně, historické památky, autem jsme najeli asi 2500 km a nakonec jsme si koupili stan a přespávali na divoko, neboť se nám všude líbilo a nechtělo se nám večer vracet zpět. Lenka nám byla nápomocná na telefonu, poradila odkud kam jít, kde nechat auto a jak se k němu co nejkratší cestou dostat zpět. Znala ceny vstupného, upozornila nás například na „den muzeí“, a tedy vstupy do památek zdarma. Jak jsme zjistili, tak Lenka zná Krétu lépe než místní obyvatelé, neboť jsme si i s místními utvořili skvělé přátelství a i ti, rodilí Kréťani, jsou z Lenky unešení. Lenka je Krétou nadšená a já se jí nedivím. Leni, přejeme Ti, ať na Krétu přivedeš co nejvíce turistů, opravdu to stojí za to. Tvůj přístup je bezkonkurenční a to nemluvím jen za naši rodinu, ale už mám i zpětnou vazbu ze svého okolí od lidí, co Tvé služby využili a doporučují dál. PS: Kdo letos pojede na Krétu, tak tam může potkat nadšence na koloběžkách a to má zase na starosti Petr, Lenčin manžel. My to letos nestihli, ale příště se určitě svezeme taky. Už se těšíme.

Martina Mydlářová

malmartina@seznam.cz ~ 777 159 027
Lenku znám 3 roky. Je to úžasná osoba, která si jde za svým snem. Díky několika měsíčním pobytům zná Krétu určitě lépe než průvodci běžných CK. Naše obvyklá dovolená s manželem bez dětí (převážně zaměřené na hory) spočívá v koupi letenky a zbytek informací hledáváme na internetu. Letos v květnu jsme vyrazili na Krétu. Na levnou letenku v daném termínu nás Lenka upozornila, stejně tak zajistila odvoz z letiště i ubytování, pronájem motorky na 4 dny. Ani typy na výlety (či treky) jsme nehledaly. Lenka má opravdu úžasné znalosti o horách, soutěskách, jeskyních, ale také památkách, plážích, cenách nejen trajektů i časových odjezdech… Všechna místa, která navštívila, postupně přidává na svůj web www.milujemekretu.cz. My jsme procestovali část západní Kréty. Když jsme potřebovali radu, byla vždy na telefonu. Byl to náš první pobyt na Krétě a už nyní vím, že ne poslední. I svým dětem chci ukázat tento krásný ostrov. Když budete potřebovat informace o Krétě, určitě Lenku kontaktujte, budete maximálně spokojeni.

Veronika Pšeničková

IT konzultant, Ostrava
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS