Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kuběnová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Kuběnová — cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace Ing. Lenka Kuběnová:
V prosinci 2016 jsme se rozhodli, že chceme strávit dovolenou na Krétě, proto jsme se obrátili na Lenku Kuběnovou, která nám ochotně nabídla, že nám vše zajistí (letenky, odvoz z letiště, ubytování) a tak se i stalo. Od 17. 6. jsme strávili 14 dní na Krétě. Jela nás velká výprava, celkem 22 osob, z toho 9 dětí ve věku do 2–15 let. Ubytování na jedničku, apartmány čisté, každý den nám uklidili. U apartmánu bazén – super a 4 pláže – bomba. Lenka se celou dovolenou o nás starala, nabídla typy na výlety, které jsme zvládli – taky díky manželovi Petrovi, který jezdil s námi. Dovolenou hodnotíme na velkou jedničku, zážitky na celý život. Určitě se na Krétu vrátíme a opět se obrátíme na Lenku, protože Lenka „miluje Krétu“. PS: Všicko gro…

Hana Juřenová

Rodina 2 dospělí, 3 děti, týdenní pobyt na Krétě/Chania na začátku července 2017: Lenku mohu jedině doporučit – všechno co bylo dohodnuto, bylo beze zbytku splněno. V průběhu celého týdne se o nás proaktivně starala, průběžně se ujišťovala, zda nepotřebujeme s čímkoliv pomoci. Byla schopná poradit se vším, co jsme potřebovali – nákupy, cestování, půjčení vozidel, ubytování, pláže, dětská hřiště, otevírací doby supermarketů, ošetření drobných zranění… nikde neváhala, se vším ochotně poradila. Na její slovo jsme se mohli spolehnout, nezažili jsme žádné nemilé překvapení. Po příletu do Chanie nás čekala na letišti a pomohla s transportem do apartmánu, při odletu s námi šla až k rentgenu. Už během příprav na dovolenou nás průběžně informovala, na co a jak se připravit (parkování na letišti, dojezd na letiště, ceny, kapesné apod.). Za mne naprosto špičkový servis, který předčil naše očekávání. Děkujeme!

Ellen Kácalová

ellen.kacalova@centrum.cz
Hledali jsme dovolenou, kde by se nám líbilo, a kde by byly uspokojeny hlavně děti, kterým jsme slíbili super koupačku u moře. Jelikož jsme jim chtěli dopřát úplné maximum, zvažovali jsme nejdříve dovolenou all inclusive :) Samozřejmě jako každý jsme řešili finanční stránku. Pokud chce rodina dovolenou pro 4 osoby, kdy už děti nemají slevu, tak se ceny pohybují kolem 60 tisíc (legrační je, že Bulharsko i Egypt vychází stejně). Nic z toho jsme však nakonec nechtěli. Kamarádka nám doporučila Lenku, která žije v současné době na Krétě. Cestovní duch Lenky i jejího manžela je neuvěřitelný. Zvolili jsme dovolenou rozhodně správně. Kréta je krásný ostrov a je naprosto bezpečný pro rodiny s dětmi. Lenka nám zajistila odvoz z letiště i ubytování, kde se nám snažila maximálně vyhovět. Bydleli jsme v apartmánu se dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou a předsíní s klimatizací. Apartmán byl každý den uklizený tak, jako byste právě přijeli, včetně čistých ručníků. Dokonce umyli i nádobí :) Celá oblast je velmi čistá, snad každý dům je obrostlý nádhernými popínavými a barevnými rostlinami. Tím, že jsme jeli s dětmi, tak jsme s výlety vůbec nepočítali, ale byli jsme moc rádi, že nás Lenka vzala na výlet k jezeru. Lenka má značné znalosti o dané oblasti a je vidět, že je to její srdeční záležitost. Rozhodně se sem vrátíme, protože příroda, moře a treky se soutěskami nás lákají. Projet se například kolem ostrova na skútru, musí být úžasné. Moře je krásné – děti byly nadšené. Měli jsme příležitost si popovídat i o jiných místech světa, které navštívili a jsou to cestovatelé celou svou duší. Moc jim fandím. Jsme moc rádi, že takoví lidé existují a měli jsme možnost je poznat. Pokud hledáte informace o Krétě, doporučuji Lenku kontaktovat. Se vším vám moc ráda pomůže (www.milujemekretu.cz).

Gabriela Nagyová

Nejeli jsme do Řecka poprvé, ale poprvé na Krétu, poprvé bez cestovky, poprvé s Lenkou. Kréta nezklamala, pěkné počasí, krásné moře a pláže, milí lidé, dobré víno, vynikající kuchyně a k tomu Lenka, které záleží na tom, abyste si tu svoji dovolenou užili. Její nadšení pro Krétu je nakažlivé. Pokud chcete ochutnávat Krétu, tak jedině s Lenkou, my pokračujeme na podzim.

Silvie Matušková

silviematuskova@centrum.cz
Když jsme se s rodinou rozhodovali kam na dovolenou, napadla nás Kréta a s ní Lenka. Teď už víme, že to byl skvělý nápad. Lenka nám pomohla s naplánováním celé dovolené, vše dopasovala na naše požadavky a musíme říct, že vše proběhlo bez sebemenšího zádrhelu. Starala se nejen při zařizování, ale věnovala se nám s rodinou i po celou dobu pobytu. Od odvozu z a na letiště, přes plánování výletů, až po rady kam si zajít na nejlepší jídlo. Prostě servis se vším všudy. Z Kréty jsme nadšení a pokud to bude možné, rádi se tam vrátíme. Lence děkujeme za krásně prožité 2 týdny a jsme vděčni, že nám to pomohla uskutečnit. Všem její služby vřele doporučujeme.

Eva Petráková

Lenka nám domluvila skvělé ubytování na Krétě a také letenky. Její profesionální přístup byl nadstandardní, včetně vyzvednutí a zpětné odvezení na letiště. Cokoliv jsme potřebovali zjistila, udělala, zavezla. Ještě jsme se nesetkali s takovým přístupem, celá rodina byla spokojená a příště znovu využijeme její služby.

Zdeňka Vylobová

Díky Lence a jejímu manželovi Petrovi jsme si dovolenou na Krétě výborně užili. Zorganizovali nám výlety podle našich představ a mnoho věcí, které jsme se od nich dozvěděli, jsem v průvodci po Krétě nenašla. Kdo se chystáte na tento nádherný ostrov a nechcete pouze ležet někde u hotelu na pláži, určitě oslovte Lenku. A je to pravda, už to není „paní Kuběnová“, ale Lenka. Velmi milá, příjemná a trpělivá osůbka, která plní přání. Říká se, kdo nebyl v Knossu, nebyl na Krétě. Já říkám, kdo nezná Lenku, nezná Krétu.

Iveta K.

spokojená cestovatelka
My jsme se rozhodli navštívit Krétu jako úplní cestovatelští amatéři. Tři rodiny, každá se dvěma dětmi od 6 do 10 let. Od Lenky jsme měli zajištěny letenky a ubytování. Už když jsme vybírali ubytování, nabídky od Lenky přišly dle našich požadavků, vybírali jsme z několika možností, ke kterým jsme dostali velmi přesné informace včetně konečného shrnutí výhody –nevýhody. Když se blížil čas odletu, dostali jsme neuvěřitelně podrobné informace typu co kde jak na letišti, jelikož jsme letěli poprvé. A na místě samotném se Lenka proměnila na našeho anděla strážného. Dovoz do hotelu zajištěn, tipy na výlety včetně podrobných informací o tom, jak využít místní autobusy, zapůjčit auta a jak je nejlépe využít, kde nejlépe nakoupit, co je možné stihnout. Když jsme měli zájem, byli nám osobními průvodci na výletech, kde bychom bez jejich pomoci asi hodně tápali nebo se k nim vůbec neodhodlali. Navštívili jsme místa, o kterých bychom jen obtížně hledali informace. Ty byly aktuální a velmi přesné, protože si vše okusila a zažila na vlastní kůži. Poznali jsme zblízka krétskou kuchyni a dozvěděli o životě na Krétě spoustu informací. Díky Lenčině ochotě a ochotě jejího muže a taky jejich podpoře a povzbuzení, jsme měli možnost absolvovat nádherný zážitek v podobě sjezdu na koloběžkách 30 km dlouhého úseku od soutěsky Samaria po téměř prázdné asfaltové silnici směrem k pobřeží. Dovolená předčila naše představy a očekávání. Lenčiny služby opravdu můžeme doporučit. A pokud jste vystrašení a nezkušení cestovatelé, dodá vám Lenka chuť, energii a odvahu nebát se nových zážitků. My její služby určitě znovu využijeme.

Olga Rýznarová

Asi se budu opakovat, ale dovolenou na Krétě s Lenkou Kuběnovou mohu vřele doporučit. Díky ní jsme v červenci 2017 měli s kamarády a našimi dětmi (6 dospělých, 6 dětí 6 –9 let) možnost objevit krásu a zejména pestrost tohoto ostrova. Lenka je spolehlivá, vše perfektně zajistí (letenky, ubytování, dopravu) a připraví vám program na míru, kdy zcela respektuje vaše požadavky, ale zároveň vás dokáže pobídnout a povzbudit i k aktivitám, na které byste si třeba sami netroufli. Na doporučení Lenky (a jejího manžela) jsme podnikli několik výletů do vnitrozemí, do hor i soutěsek, k jižnímu pobřeží Kréty a myslím, že pro všechny dospěláky byl nezapomenutelným zážitkem sjezd na koloběžkách od soutěsky Samaria. Lenka nám vždy se vším ochotně pomohla, nabídla tipy na výlety, pomohla půjčit auto, doporučila pěknou pláž i oblíbenou restauraci a vše dělala s takovou lehkostí a samozřejmostí, že bylo vidět, že je na Krétě doma. Všichni jsme se shodli na tom, že se na Krétu ještě vrátíme a už chápeme, proč Kuběnovi Krétu milují.

Milada Bartošová

Lenka nám ochotně a velmi profesionálně pomohla zařídit dovolenou na Krétě a díky ní vše proběhlo naprosto bez problémů.Ocenili jsme jak osobní přístup tak rychlost reakce na jakýkoliv dotaz. Byli jsme velmi spokojeni s výběrem lokality i ubytování, dostali jsme spoustu tipů jak a kam zajít či zajet a po celou dobu jsme věděli, že se na ni můžeme spolehnout. Moc děkujeme za krásnou dovolenou!

Hanka Mrkosová

učitelka na mateřské dovolené
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS