Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kuběnová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Kuběnová — cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace Ing. Lenka Kuběnová:
Nemůžeme nic jiného než 100% doporučit. Přes Lenku jsme na Krétu jeli na doporučení známých a rozhodně nelitujeme, byla to nejlepší dovolená. Lenča byla od samého začátku velmi ochotná, dala nám vybrat z několika variant ubytování, kde upozornila na plusy a mínusy, sehnala letenky, doporučila, kde se najíst, kde a kdy se vydat na výlety, ale také na co si dát pozor a vždy byla na telefonu, když bylo zapotřebí poradit nebo s něčím pomoci. Kréta je nádherná sama o sobě, ale když se k tomu ještě přidají Lenčiny služby, vstřícnost, ochota, odbornost, ale zároveň i velmi přátelský přístup a nadšení pro Krétu, nejednu profesionální cestovní delegátku a cestovky by strčila do kapsy. Už teď, pár týdnů po návratu z dovolené víme, že za rok se vracíme na Krétu znovu. Byla to perfektní dovolená, a to zejména díky přístupu Lenky a vlastně celé její rodinky. Jak jsme psali již na začátku, byla to bomba a 100% doporučujeme. Děkujeme Leni za všechno :-)

Žaneta V.

Lence vděčíme za dokonale prožitou dovolenou na Krétě. Organizačně naprosto zvládnuté, s programem ušitým na míru a pohodovou atmosférou. Lenka naši partě zajistila vše – od nejlevnějších letenek, přes ubytování podle našich představ až po výlety, které budeme mít ještě dlouho v paměti. Cokoliv jsme potřebovali upravit, vyjednat, s tím jsme se na ni obrátili a bylo vyřešeno Jen díky ní jsem si jistá, že se na Krétu vrátím a ne jen jednou :) Děkuji a doporučuji všemi dvaceti.

Lenka Jarolímová

Office assistant, Smart painting
Lenka nám zařizovala dovolenou na Krétě pro 7 osob. Zorganizovala ubytování přesně dle našich požadavků, sama navrhla několik možných poznávacích výletů po Krétě, tak jak jsme požadovali. Zařídila veškeré transfery z a na letiště, stejně tak domluvila zapůjčení auta. Doporučila nám dobré restaurace a další místa v okolí našeho ubytování. Obrovská spokojenost se všemi jejími službami a vstřícností. Vřele doporučuji.

Petr Mohyla

obchodně technický poradce
Lenka nám zajistila perfektní dovolenou. Sehnala nám letenky, ubytování, zapůjčila auta. Navrhla nám místa v okolí, které bychom mohli navštívit. Starala se o nás v průběhu celé dovolené. Když jsme měli nějaký problém, tak se to vždy snažila vyřešit, a nakonec vyřešila. Hned bych její služby využil znova. Patří jí velké díky. Vřele doporučuji.

Jiří Bezecný

obchodně-technický zástupce
Paní Kuběnová nám v září 2017 zařizovala 14denní dovolenou na Krétě – ubytování, letenky, výlety apod. S organizací jsme byli velmi spokojeni a navíc nám dala mnoho rad a typů kam zajít kouknout na něco zajímavého, kde dobře vaří, jak je to s místní i lokální dopravou, kde co koupíme aj. Díky ní a jejímu manželovi jsme se rychle přizpůsobili a dovolená pro nás byla opravdu DOVOLENÁ se vším všudy, kterou jsme si hodně užili. Její služby určitě doporučíme dále.

Dagmar Halatová

Služby Lenky a její rodiny nám byly doporučeny a my budeme doporučovat i dále. Byly jsme velmi spokojeni, komunikace byla výborná a osobní zkušenosti lidí, kteří na Krétě žijí, jsou k nezaplacení. Jejich pomoc a služby nám náš pobyt velice usnadnili a tím pádem zpříjemnili. Nic složitého jsme nemuseli řešit a mohli jsme si užívat dovolenou. Pomohli nám s letenkami, dopravou na letiště, ubytováním, orientací ve městě i s vyřízením půjčení auta. Jelikož mají ze svých výletů velké povědomí o krásách ostrova, nahodili také několik typů, kam vyrazit na výlet dle našich preferencí (mladá rodina s 2letým dítětem a babičkou). Zdravíme na Krétu :-)

Luděk Koutný

Lenka má obrovský přehled o památkách, túrách, historii a zajímavostech Kréty. Ocenili jsme několik tipů i na stravování a nákup suvenýrů. Po konzultaci, co by nás zajímalo, nám doporučila řadu výletů, které jsme úspěšně absolvovali a mohli tak poznat zdejší kulturu. Lenka je profesionál a je na podstatně vyšší úrovní než většina delegátů cestovních kanceláří.

Šárka Šimoňáková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS