Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Musilová

Mgr. Lenka Musilová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a designy

Mgr. Lenka Musilová
Mgr. Lenka Musilová - logo

Jsem patentová zástupkyně se specializací na ochranné známky a průmyslové vzory. Klientům nabízím profesionální poradenství, zastupování v řízení o registraci ochranné známky v ČR i zahraničí a další služby související s ochranou a obranou práv duševního vlastnictví.

Poradím vám, jak nejlépe chránit vaši značku či vzhled vašich produktů a jaké druhy ochrany je možné využívat na zahraničních trzích. Pomohu vám v okamžiku, kdy nad novou značkou teprve přemýšlíte, ale i v případě, že už ji máte registrovanou a úspěšně ji používáte. Registraci, monitoring či rešerši ochranných známek pro vás zajistím v rámci celého světa.

Díky úzké spolupráci s nezávislými patentovými zástupci a advokáty dokáži klientům pomoci, i když jde do tuhého. Například při řešení sporů z průmyslových práv či prosazování práv před soudy a úřady. Mám zkušenosti s řešením sporných řízení vedených Úřadem průmyslového vlastnictví (ÚPV) či Úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO).

Vysokoškolské vzdělání jsem získala na Metropolitní univerzitě v Praze, a to ve studijních programech Průmyslové vlastnictví (Bc.) a Regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví (Mgr.). Kariéru jsem zahájila dlouholetou praxí na pozici asistentky patentového zástupce, jako samostatná patentová zástupkyně působím 5. rokem. Účastním se významných konferencí po celém světě (EUIPO Alicante 2018, IPLLA Dubai 2020) a jsem členkou profesních organizací sdružujících mezinárodní odborníky v problematice duševního vlastnictví.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, zajištění ochrany po celém světě

Kategorie katalogu:

Členství v profesních organizacích:

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Musilová
Tuřanka 115a
Brno
627 00
Mobil:777 791 087
Email:musilova@inpartners.cz
Web:inpartners.cz
LinkedIn:LinkedIn lenkamusilova
:05650046 (plátce DPH)
DIČ:CZ8757225158

Doporučení z první ruky

Při zajišťování ochranné známky pro svoji značku jsem vybírala z několika firem, vybrala jsem si paní Musilovou a musím říci, že to byla skvělá volba! Velice příjemná, ochotná, komunikativní žena, se kterou jsme vše během chvilky vyřešili. Bylo vidět, že má v této oblasti bohaté zkušenosti, vše běželo jako na drátkách a ochranná známka byla během pár dní podána a během několika týdnů na úřadu vyřízena. Ceny jsou také přijatelné. Pokud tedy hledáte kvalitní řešení v této oblasti, rozhodně se na paní magistru můžete obrátit. Doporučuji a určitě pokud bude v budoucnu potřeba, oslovím opět ji.
Martina Horáková
jednatelka společnosti

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS