Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Musilová

Mgr. Lenka Musilová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a designy

Mgr. Lenka Musilová
Mgr. Lenka Musilová - logo

Jsem patentová zástupkyně se specializací na ochranné známky a průmyslové vzory. Klientům nabízím profesionální poradenství, zastupování v řízení o registraci ochranné známky v ČR i zahraničí a další služby související s ochranou a obranou práv duševního vlastnictví.

Poradím vám, jak nejlépe chránit vaši značku či vzhled vašich produktů a jaké druhy ochrany je možné využívat na zahraničních trzích. Pomohu vám v okamžiku, kdy nad novou značkou teprve přemýšlíte, ale i v případě, že už ji máte registrovanou a úspěšně ji používáte. Registraci, monitoring či rešerši ochranných známek pro vás zajistím v rámci celého světa.

Díky úzké spolupráci s nezávislými patentovými zástupci a advokáty dokáži klientům pomoci, i když jde do tuhého. Například při řešení sporů z průmyslových práv či prosazování práv před soudy a úřady. Mám zkušenosti s řešením sporných řízení vedených Úřadem průmyslového vlastnictví (ÚPV) či Úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO).

Vysokoškolské vzdělání jsem získala na Metropolitní univerzitě v Praze, a to ve studijních programech Průmyslové vlastnictví (Bc.) a Regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví (Mgr.). Kariéru jsem zahájila dlouholetou praxí na pozici asistentky patentového zástupce, jako samostatná patentová zástupkyně působím 5. rokem. Účastním se významných konferencí po celém světě (EUIPO Alicante 2018, IPLLA Dubai 2020) a jsem členkou profesních organizací sdružujících mezinárodní odborníky v problematice duševního vlastnictví.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, zajištění ochrany po celém světě

Kategorie katalogu:

Členství v profesních organizacích:

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Musilová
Tuřanka 115a
Brno
627 00
Mobil:777 791 087
Email:musilova@inpartners.cz
Web:inpartners.cz
LinkedIn:LinkedIn lenkamusilova
:05650046 (plátce DPH)
DIČ:CZ8757225158

Doporučení z první ruky

Pokud budete chtít řešit zejména zahraniční ochranu ve státech jako je třeba Čína, Austrálie a USA, doporučuji paní Mgr. Lenku Musilovou, která má zkušenosti z různých teritorií a s jejich specifiky, což se bohužel nedá říci o některých profesně starších zástupcích. Důležité je také provedení správné rešerše za použití kombinace více databází, což je u ní standard, včetně případových konzultací. Mohu ji tedy doporučit hlavně tam, kde se jedná o nadnárodní projekty s hodnotou IP v řádech mil. €, pro korporátní segment i ambiciózní startupy. Navíc získáte osobní přístup a reakci i mimo běžnou pracovní dobu, pokud to situace vyžaduje.
Michal Provázek
CEO / Founder

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS