Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
S paní Lenkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Líbí se mi její osobitý přístup. Velmi oceňuji její profesionalitu. Pokud hledáte odborníka, tak velmi Lenku doporučuji.

Petra Vavříčková

Marketing manager
www.tipa.eu ~ petra.vavrickova@tipa.eu ~ 725 496 566
David Karban
Když jsem zadával Lence slogan, měl jsem lehce obavy. Můj obor je velmi specializovaný, jedná se o automatizaci linuxových serverů. Lenka se s tím ovšem poprala a výsledek je výborný, děkuji!

David Karban

specialista na Amazon AWS, automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor
Dominika Špačková
Lenka je chytrá hlava a se slovy si umí vyhrát. Takže pokud slogan, tak s Lenkou!

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Robert Vlach
Lenka navrhovala názvy či slogany pro několik mých klientů a její schopnost nacházet originální řešení je fenomenální. Vždy má v záloze něco převratného, co nám obrátí myšlenky vzhůru nohama. Neznám nikoho jiného v Česku, kdo má při tvorbě názvů tak promyšlené know-how a neomylný tah na výsledek. Lenka má na tvorbu názvů přirozený talent a tahle tvorba ji neuvěřitelně baví.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Kristýna Sataryová
Když jsem se Lence zmínila, že řeším doménu pro právě vznikající web, zazářily jí oči a od té chvíle jí nad hlavou začala šrotovat neviditelná kolečka. Vášeň, s jakou se vrhla do tvůrčího procesu vymýšlení, mě až šokovala. Díky Lence mám teď krásně krátkou doménu, která vystihuje vše!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Když jsem se rozhodl vytvořit článek pojednávající o hudební skupině Naked Floor, jejíž jsem zakládajícím členem, dozvěděl jsem se o tehdejší studentce žurnalistiky Lence Papřokové. Protože článek měl vystihovat v několika stručných odstavcích co nejpřesnější, ale zároveň kreativně pojatou charakteristiku hudební skupiny, bylo zapotřebí přistoupit k získávání informací zcela nekonvenčně. Lenka se s tímto úkolem vypořádala více než skvěle. S výsledkem její práce jsem byl velmi spokojen a shrnu-li vše v jedné větě — svou práci dělá poctivě, s nasazením, s promyšleným přístupem, se zaměřením na kvalitu a schopností předvídat a plánovat tak, jak to umí zkušení hráči šachu. Díky svému širokému rozhledu dokáže vytvořit zcela osobitý pohled na věc. Rozhodně mohu spolupráci s Lenkou Papřokovou vřele doporučit.

Alex Lasák

podnikatel a frontman kapely Naked Floor
www.nakedfloor.cz ~ alex@nakedfloor.cz ~ 777 732 902
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro spolek mladých lidí, kteří se v dětském či dospívajícím věku léčili na dětské onkologii, byla více než příjemná. Spolek Společně k úsměvu prvně žádal Lenku nejen o slogan, ale také ať se pokusí v jedné větě vystihnout jeho podstatu. No, nelehké úkoly, ale Lenka se s nimi vypořádala na jedničku. Líbí se mi její preciznost a jasnost. Od začátku víte, na čem jste. Lenka neslibuje vzdušné zámky. Ke každému návrhu předloží i své myšlenkové pochody, které k němu vedly a nebojí se úprav a komunikace. To jsou, myslím, velká plus. Měla jsem dojem její plné pozornosti vždy, když jsem s ní byla v kontaktu. S vybraným návrhem plně souzníme a jsme Lence vděční, protože jsme získali motto, které nás teď provází na propagačních předmětech, v pokřiku i konceptu fotek a propagace. Protože díky Lence u nás platí: Nahoru dolů a stále spolu (pozn. námi upravená varianta je Nahoru dolů – stále spolu). S tímto nevyřčeným záměrem byl vlastně spolek Společně k úsměvu založen. Díky, Leni :)

Zuzana Wimmerová

předsedkyně spolku Společně k úsměvu, z.s.
www.spolecne-k-usmevu.cz ~ z.wimmerova@gmail.com ~ 604 465 234
Lenka Papřoková nastoupila do redakce portálu Sokolská 33 v akademickém roce 2011/2012 na pozici editorky rubriky Interview33, jejíž název sama vymyslela, zaměřenou na rozhovory. Lenka přišla s velkým množstvím nápadů, jak tuto rubriku oživit, udělat atraktivnější a čtenější. Původně úzce zaměřená sekce se stala pilířem časopisu s nejčtenějšími příspěvky. Zavedla také autorské okénko pod rozhovor, focení při rozhovorech, kdy redaktorům vznikaly fotografie přímo z „místa činu“, což bylo také z hlavy Lenky. Její aktivita šla ovšem až za rámec rubriky, kterou vedla. Oživila do té doby ponurý Facebook časopisu, zvizualizovala texty článků a postupně celou tvář časopisu. Přispívala mnoha nápady a postřehy do rubrik Studentský život, Kultura, dopomohla ke spolupráci portálu se studentskými organizacemi a hlavně pozvednutí celkové redakční kultury. Pomohla stmelit redakci, zneformálnila formální schůze, vynikala jako přirozený teamleader. Lenka zorganizovala první redakční guerilla marketingové akce. Mimo to dopomáhala k šíření povědomí o našem portálu mezi stávajícími i potenciálními studenty ostravských univerzit. Je energická, spolehlivá zapálená pro věc umí se do pořádně opřít do toho, co dělá. Kromě toho, že plní svou práci velmi dobře, je také pilířem, který dokáže věci rozhýbat a strhnout dav. Je živlem, který přichází s mnoha nápady, jak být lepší a nespokojí se s průměrností.

Petra Polesová

šéfredaktorka univerzitního časopisu Sokolská 33
www.sokolska33.cz ~ polesovapetra@gmail.com ~ 734 723 450
Lenka Papřoková nejdříve přispívala jako redaktorka, od spuštění portálu časopisu se díky svému přístupu a aktivitě na něm podílela jako jeden ze zakládajících členů týmu a jako editorka. Cením si na ní otevřenosti, podnikavosti, osobitosti, flexibility a celkové vyváženosti. Přichází se skvělými nápady, vidí příležitosti, nová témata. Působí lidsky a přátelsky, jedná jako profesionálka. Vyniká spolehlivostí, přátelskostí, přímým jednáním a mimořádně dobře komunikuje. Pracuje samostatně na špičkové úrovni, zároveň je týmovým hráčem se silnou stmelovací schopností. Dokáže aktivně využít svých silných stránek ke kvalitnímu výsledku. Inspirovala a motivovala nové členy a zaškolovala redakci ve psaní příspěvků a používání sociálních sítí. Svůj pozitivní přístup přenáší na své kolegy, nebojí se sdílet své know-how a zároveň pracovat na dobrém jménu celku, kterého je součástí.

Agáta Vřeská

šéfredaktorka univerzitního časopisu Underground
www.undg.cz ~ agata.vreska@gmail.com ~ 721 322 610
Moravskoslezská Sinfonietta ve spolupráci s Múzickou školou a Lidovou konzervatoří uspořádali koncert Bez bariér pro 300 návštěvníků. Na doporučení jsem kontaktoval Lenku Papřokovou, aby nám náš koncert moderovala. Spolupráce byla velmi příjemná, Lenka navíc velmi obratně reagovala na veškeré změny ve scénáři a sama navrhla mnoho cenných vylepšení. Celý koncert byl přijat s diváckým nadšením ze strany diváků a velkou měrou se na tom zasadilo Lenčino moderování. Rozhodně doporučuji ke spolupráci na vašich projektech.

Jan Soukup, DiS.

ředitel Moravskoslezské Sinfonietty
www.sinfonietta.cz ~ ms.sinfonietta@seznam.cz ~ 736 203 645
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS