Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
Když jsme s kapelou připravovali benefiční koncert na pomoc vážně nemocnému hudebníkovi, Lenka byla naší jasnou volbou. Díky referencím i předchozí spolupráci jsme Lence bez váhání svěřili mediální pokrytí koncertu. Lenka tento úkol zvládla na výbornou. Předčila naše očekávání. Spolu s ilustrátorkou Adélou Moravcovou a grafikem Mirou Szkanderou se podíleli na přípravě unikátních propagačních materiálů. Lenka vymyslela název přání a dala dohromady všechny texty. Napsala také působivý článek o nemocném umělci a zajistila, aby se o náš koncert zajímala regionální média a zmiňovali se o něm široko daleko. Oceňujeme na Lence profesionalitu, kreativitu a nasazení, přístup celkově. Celý koncert byl nakonec velkým úspěchem, a velká část díků patří Lence. Již se těšíme na další spolupráci.

Pavel Balón

Občanské sdružení NAKED FLOOR Benefit, o.s.
www.nakedfloor.cz ~ pavel.balon@vodafone.com ~ 777 073 900
Jitka Sedlářová
Lenku Papřoková znám dlouho a má velký přirozený talent na češtinu i cizí jazyky. Je kreativní a neustále se vzdělává. Když jsem se rozhodla jít na volnou nohu, profesionálně učit francouzštinu a pořádat cesty do Francie, Lenka se naprosto vcítila do mého myšlení a potřeb a dokázala vystihnout jednoduchým a trefným sloganem přesně to, o co mi šlo: přiblížit francouzštinu všem, kteří o ni mají zájem, a svým přístupem je zbavit strachu z toho, že je moc složitá. Lence netrvá dlouho vymyslet to, o čem ostatní dlouze mluví a dokola o tom přemýšlejí. Její nápady mají hlavu i vtip. Jsou svěží, jednoduché a přitom velmi chytré. Dlouhodobá spolupráce s Lenkou mi pomáhá posunovat se kupředu a nepřešlapovat na místě.

Jitka Sedlářová

lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
Moje spolupráce s Lenkou byla úžasná. V době, kdy jsem rozšiřovala své podnikání a spouštěla nový web s cílem získat nové zákazníky, jsem náhodu natrefila na její vizitku. Spolupráci s Lenkou si nemohu vynachválit – je velmi příjemná, vnímavá a 100% nápomocná. V průběhu našich rozhovorů (vstupní analýzy) zjišťovala co nejvíce relevantních informací. Krom toho mi poskytla množství užitečných postřehů, nápadů a doporučení týkajících se možného využití sloganů anebo formy propagace. V dohodnutý termín Lenka dodala slogany, ze kterých byly snad úplně všechny výstižné, vtipné a šité na míru pro moji cílovou skupinu zákazníků. Co by mi trvalo věčnost, Lenka zvládla s lehkostí za pár dní. Já si mohla vybírat z množství výborných návrhů. To, že šlo o slogany ve slovenštině, jsme díky promyšlenému postupu hravě vyřešily. Slogany teď s radostí používám. Přesně vystihují moji filozofii. Spolupráci s Lenkou vnímám jako opravdu dobrou investici i zkušenost. Určitě ji ještě v budoucnu využiji a vřele doporučuji.

Barbora Hastíková

lektorka a provozovatelka jazykového centra Angličtina v Skalici
barbora.hastikova@seznam.cz ~ +421 908 594 206
Lenka je profesionální, rychlá a systematická. Její služby jsme využili dvakrát a vždy nám rozproudila myšlení :)

Robert Vojáček

varime.cz ~ robert@varime.cz ~ 775 675 338
Ing. Daniel Šácha
Do Sokolské 33 přinesla Lenka Papřoková energii a nový koncept vedení přidělených rubrik, který následně ovlivnil fungování celé redakce. Je svědomitá, zapálená, naslouchá ostatním a své nápady dokáže uvádět do života. Brzy se stala jedním z hlavních pilířů redakce. Mimo jiné nám pomohla rozjet sociální sítě a účinný guerilla marketing, díky kterému jsme získali nové čtenáře a vstoupili do širšího povědomí. I já jsem v Lence našel profesní vzor — je kreativní, nezůstává v jednom proudu, je stále v pohybu a hledá nové cesty, jak čtenáře, resp. posluchače a diváky zaujmout. Přesto je otevřená kritice a dále na sobě pracuje.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Lenka spolupracovala s Českým rozhlasem Ostrava 3 roky. Její práci považuji za přínosnou a velmi slibnou. Jako mladá producentka je Lenka plná energie a zapálená pro to, co dělá.

Igor Horváth

ředitel Českého rozhlasu Ostrava 1998–2013
http://www.rozhlas.cz/ostrava/portal
Dlouho jsme hledali slogan pro homepage nového webu. Trvalo nám to několik týdnů, točili jsme se v kruhu; na sloganu vázlo spuštění celého webu. Přitom stačila jedna schůzka u čaje s Lenkou. Ta nás vyslechla, položila nám několik otázek a do 14 dnů jsme obdrželi email se 14 slogany, z nichž jsme si snadno vybrali. Moc děkujeme a Lenku vřele doporučujeme!

Bohuš Sedláček

zakladatel iniciativy Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz ~ skutecnezdravaskola@email.cz ~ 728 227 447
S Lenkou jsem měla možnost pracovat dva roky pro webový magazín sokolska33.cz, kde v té době působila jako vedoucí a editorka rubriky Interview33. Ihned po svém nástupu do funkce šéfové rubriky zcela změnila dosavadní systém jejího fungování. Z rubriky, kde nikdo s nikým moc nekomunikoval, natož, aby s námi něco probírala dosavadní vedoucí, přišel s Lenkou nový způsob organizace. Začala s námi komunikovat, setkávat se na pravidelných poradách rubriky, motivovat nás, dávat nám zpětnou vazbu k naší práci a prostor pro fantazii. Na Lence si osobně cením pracovitosti a preciznosti v tom, co dělá. Má přehled o aktuálním dění, dokáže přijít s novou myšlenkou tam, kde už to nikdo nečeká. Moc se mi líbilo, že nám dokázala dát zpětnou vazbu, ať už pozitivní či negativní. Její nadšení pro věc a optimismus je často nakažlivý a silně motivační. Za dobu svého působení v rubrice, která by se do jejího příchodu dala nazvat průměrnou, dokázala malý zázrak. Interview33 se po dobu jejího vedení stalo nejčtenější a nejatraktivnější rubrikou celého webu. Lenka do něj vnesla nové prvky, ale hlavně naučila své podřízené dělat kvalitní rozhovory.

Ivana Stařičná

studentka Masarykovy univerzity v Brně
ivana.staricna@gmail.com ~ 602 595 767
Po Lence jsme potřebovali oživit a přepracovat část titulků na webu. Vše bylo splněno na jedničku. Spolupráce byla rychlá a jednoduchá. Mohu doporučit!

Martin Šimek

provozovatel cestovní kanceláře Radynacestu.cz
www.radynacestu.cz ~ martinsimek@radynacestu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS