Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 31 a 32 z celkem 32 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
Lenka pro nás vytvářela návrhy nového názvu sdružení. Zpracovala interní analýzu, v rámci které jsme si po telefonu prošli všechno podstatné, a vytvořila ucelené zadání, z něhož pak v rámci dvou týdnů vzešly výsledné návrhy. Pod každým návrhem stála argumentace, která pro nás byla velice přínosná. Z Lenčiných návrhů jsme vyšli, posunuly nás dále a pomohly nás nasměrovat. Oceňuji zejména její angažovanost a vstřícný přístup při naplňování zakázky a věřím, že se naše cesty zase protnou. Pokud hledáte nový název, doporučuji oslovit tuto profesionálku.

Dita Tenglerová

ekonomická ředitelka Sociální asistence.cz
www.socialniasistence.cz ~ dita.tenglerova@gmail.com
S Lenkou jsme spolupracovali na nápisu na mouky. Pro tento účel jsme si vybrali střední balíček šesti návrhů, jehož součástí je zpracování kreativního zadání a výsledný dokument. Návrhy přišly přesně v termínu, na kterém jsme se dohodly. V průběhu spolupráce a svým výstupem nás určitě posunula dále. Lenka sama biopotraviny od PROBIO používá a jí! V návrzích a argumentaci šla až k podstatě, ze které můžeme i do budoucna vycházet. Ukázala pohled zvenku a nazvala, čeho si zákazník může u našich biopotravin vážit a proč. Díky za spolupráci a můžu doporučit.

Ivana Güttnerová

ekonomická ředitelka PROBIO
www.probio.cz ~ guttnerova@probio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS