Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Weinbergerová

Mgr. Lenka Weinbergerová

lektorka skupinových kurzů angličtiny pro dospělé v Praze

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mgr. Lenka Weinbergerová - logo

Nabízím kurzy angličtiny pro dospělé – od začátečníků po pokročilé –, kteří se chtějí domluvit v běžných životních situacích. Výuka probíhá v Praze (v učebně u metra C Vyšehrad) v malých skupinkách. Viz aktuální přehled vypsaných kurzů angličtiny.

  • Proč skupinová výuka angličtiny? – Se skupinkami se mi pracuje lépe než s jednotlivci. Mé lekce jsou hodně interaktivní a hravé. Studenti během lekce komunikují se mnou i mezi sebou navzájem. Výuka je tak živější a pohodovější.
  • Cíle kurzu – Ztratíte ostych komunikovat v angličtině a vaše jazykové schopnosti se budou rozvíjet. Rozšíříte si slovní zásobu, zlepší se vaše schopnost konverzovat v angličtině a porozumět psanému textu i mluvené řeči. Získáte pevné základy, na kterých je možné dále stavět.
  • Ceny a organizační informace – 125 Kč za 1 hodinu (60 min) výuky. 1 lekce trvá 90 minut. Školní rok je rozdělen na 3 trimestry (podzimní, zimní, jarní), trimestry se hradí jako celek. Úplně noví studenti se mohou připojit kdykoli, hradí jen lekce od data přistoupení do konce cyklu. Kupovat jednotlivé lekce není možné.

S výukou angličtiny mám dlouholeté zkušenosti, viz mé reference. Vystudovala jsem obor Anglický jazyk na Univerzitě Karlově v Praze. Již nemám kapacitu pro externí výuku v kurzech jazykových agentur a škol.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mattioliho 3274/3
Praha 10
106 00
Mobil:737 354 765
Email:l.weinbergerova@gmail.com
Web:kurzy-anglictiny-praha.cz
Účet:254478549 / 0300 (ČSOB)
:88100421

Doporučení z první ruky

Když jsem se přihlásila do kurzu angličtiny pod vedením lektorky Lenky Weinbergerové, měla jsem trochu obavu, že vzhledem ke svému lehce pokročilejšímu věku nebudu stíhat mladším. Atmosféra kurzu, vytvořená lektorkou, je však velice přátelská a milá, takže moje obavy šly okamžitě stranou. Pracujeme ve skupinkách, kde si všichni navzájem pomáháme nebo soutěžíme v různých zábavných hrách, při kterých procvičujeme svoje dovednosti. Lektorka je velice trpělivá, a když něco nepochopíme, vždy ochotně látku opětovně vysvětlí. S tímto přístupem lektorky Lenky Weinbergerové mě angličtina velice baví, a proto tuto školu vřele doporučuji.
Lenka Týblová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS