Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Weinbergerová

Mgr. Lenka Weinbergerová

lektorka skupinových kurzů angličtiny pro dospělé v Praze

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mgr. Lenka Weinbergerová - logo

Nabízím kurzy angličtiny pro dospělé – od začátečníků po pokročilé –, kteří se chtějí domluvit v běžných životních situacích. Výuka probíhá v Praze (v učebně u metra C Vyšehrad) v malých skupinkách. Viz aktuální přehled vypsaných kurzů angličtiny.

  • Proč skupinová výuka angličtiny? – Se skupinkami se mi pracuje lépe než s jednotlivci. Mé lekce jsou hodně interaktivní a hravé. Studenti během lekce komunikují se mnou i mezi sebou navzájem. Výuka je tak živější a pohodovější.
  • Cíle kurzu – Ztratíte ostych komunikovat v angličtině a vaše jazykové schopnosti se budou rozvíjet. Rozšíříte si slovní zásobu, zlepší se vaše schopnost konverzovat v angličtině a porozumět psanému textu i mluvené řeči. Získáte pevné základy, na kterých je možné dále stavět.
  • Ceny a organizační informace – 125 Kč za 1 hodinu (60 min) výuky. 1 lekce trvá 90 minut. Školní rok je rozdělen na 3 trimestry (podzimní, zimní, jarní), trimestry se hradí jako celek. Úplně noví studenti se mohou připojit kdykoli, hradí jen lekce od data přistoupení do konce cyklu. Kupovat jednotlivé lekce není možné.

S výukou angličtiny mám dlouholeté zkušenosti, viz mé reference. Vystudovala jsem obor Anglický jazyk na Univerzitě Karlově v Praze. Již nemám kapacitu pro externí výuku v kurzech jazykových agentur a škol.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mattioliho 3274/3
Praha 10
106 00
Mobil:737 354 765
Email:l.weinbergerova@gmail.com
Web:kurzy-anglictiny-praha.cz
Účet:254478549 / 0300 (ČSOB)
:88100421

Doporučení z první ruky

Kurzy jsou vedeny hravou formou s možností řádného procvičení a upevnění učiva. Je znát, že lektorka je učitelka a umí učit. Při hodinách se rozhodně žáci nenudí. Vyučující je velmi zodpovědná a spolehlivá. Školu doporučuji.
Zuzana Bartošová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS