Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Zichová

Mgr. Lenka Zichová

lektorka, překladatelka a tlumočnice německého jazyka

Mgr. Lenka Zichová

S němčinou už nemusíte zápasit!

Pomůžu vám s výukou nebo přípravou na důležité zkoušky. Postarám se o to, abyste se v komunikaci cítili sebejistě a komfortně. Také nabízím obousměrné překlady a tlumočení němčiny.

  • Výuka němčiny – Pořádám jazykové kurzy pro firmy a veřejnost. Připravím vás na maturitní zkoušku, certifikáty různých úrovní nebo se společně zaměříme na konkrétní oblast, ve které se chcete zdokonalit. Pokud nemáte čas na osobní setkání, ráda se s vámi budu scházet online.
  • Výuka češtiny pro cizince – S radostí povedu také cizince, kteří se potřebují naučit česky.
  • Překlady němčiny – specializuji se zejména na smlouvy, literaturu, marketing, geografii, životní prostředí, cestovní ruch, lázeňství a technické dokumentace.
  • Tlumočení němčiny – odstraním bariéru, která vám brání v domluvě.

V oboru mám přes 20 let praxe. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a absolvovala kurz právnické němčiny na Univerzitě Karlově v Praze. Mám zkušenosti s výukou na základních i středních školách a rovněž s vedením skupinových a individuálních firemních kurzů.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, země EU

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Výuka německého jazyka – Jazykové školy ABC, Skřivánek, Parole, STARCAM, NEMAK, OLYMP Most, DATEX, INELSEV, KOVELMONT, SAPRIL, Magistrát města Mostu, UNIPETROL.
  • Výuka českého a německého jazyka pro cizince – STARCAM, RAKORD 100, ITM, FRAUENPUNKT Courage
  • Překladatelská činnost – ECOCONSULT PONS,Tereziny lázně Dubí, GFPS, WIED, TIESER, EWICO, Dopravní inspektorát Most, Kurz právnické němčiny PF UK Praha.
  • Tlumočnická činnost – Dopravní inspektorát Most, KOVELMONT, TIESER.

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Zichová
K.H.Máchy 574/368
Most (Ústecký kraj)
434 01
Mobil:737 417 606
Email:info@nemcina-most.eu
Web:www.nemcina-most.eu
Facebook:Facebook nemcina.most
LinkedIn:LinkedIn lenkazichova
Messenger:Facebook Messenger lzichova
:75882442

Doporučení z první ruky

Paní lektorka je velmi ochotná a vstřícná. Hodiny jsou pestré, zábavné, mají spád a opravdu člověka vedou ke komunikaci. Paní Zichová umí člověka dobře motivovat, díky jejím hodinám se v cizím jazyce rychle a bez problému domluvíte.
Kateřina Dolejšová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS