Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Libor Kozák

Libor Kozák

režisér, kameraman a videotvůrce

Libor Kozák
Libor Kozák - logo

Vnímám svět kolem sebe, lidské příběhy a touhy, zachycuji krásu přítomného okamžiku a život, jaký skutečně je. Nebojím se ukazovat zjevné i skryté souvislosti.

Natočím vám poutavé video pro jakoukoliv potřebu. Oslovím vaše zákazníky, natočím reportáž, zachytím významné okamžiky vašeho života, sestříhám video z dovolené… Pomohu vám s celkovou koncepcí videa, natočím ho a finálně zpracuji. Natočil jsem už přes tisíc pořadů, videí, reklam a dokumentů. Mezi mé klienty patří takové společnosti a organizace jako: Česká televize, LMC, GE Money, Remax, Hotel Rott, Člověk v tísni, Biocev a další.

Založil jsem značku kameraman.cz, pod kterou sdružuji zkušené režiséry, kameramany, zvukaře, střihače, osvětlovače, scenáristy, hudebníky, animátory, techniky a fotografy z celé České republiky. Pokud to váš projekt vyžaduje, zajistím celý štáb profesionálů.

První reportáže a dokumenty jsem natočil v Krátkém filmu a následně v České televizi, kde jsem se podílel na tvorbě publicistických pořadů, reportáží a dokumentů (Příběhy slavných, Neobyčejné životy, O vědě a vědcích, Artmix a další). Také jsem byl součástí natáčecího štábu Receptáře Přemka Podlahy. Často spolupracuji s neziskovými organizacemi, věnuji se problematice vzdělávání a školství. Píši odborný Cinema blog.

Fotografie z natáčení:

Příprava na natáčeníNatáčení konferenceRozhovor před kamerouKameramanem na svatběNatáčení s Pavlem Trávníčkem
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vaše příběhy v profesionálním zpracování

Od roku 1995 jsme pomohli již více než 1000 klientům ukázat světu jejich jedinečné příběhy. Ať již hledáte nový způsob pro prezentaci vaší firmy a oslovení zákazníků, chcete vytvořit profesionální reklamu, dokument nebo originální svatební video, věříme, že u nás najdete řešení.

Vybraná filmografie

  • Příběhy slavných – kameraman
  • Žít změnu – kameraman a výkonný producent
  • Fenomén šedesátníků – ať nám chutná život – režisér a kameraman
  • Jak to říct dětem – kameraman
  • Vášnivé vábení Václava Svobody – režisér a kameraman
  • Po stopách sv. Odílie a Karla IV. – režisér a kameraman
  • Americký sen po česku – kameraman

Nabídka videí

Reklama a videomarketing

Videoobsah pro web

Dokumentární filmy a záznamy akcí

Svatební a privátní video

Kontaktní informace

Libor Kozák
atelier
Hradešínská 27
Praha 10
110 00
Mobil:608 082 646
Email:libor.kozak@kameraman.cz
Web:www.kameraman.cz
Facebook:Facebook kameraman.cz
Twitter:Twitter kameramancz
LinkedIn:LinkedIn kameraman
:68273274 (plátce DPH)
DIČ:CZ7403140701

Doporučení z první ruky

S panem Liborem Kozákem jsme natáčeli DVD pro řidiče. Průběh natáčení byl naprosto excelentní. Když jsem viděl, co všechno se dá dnes v oblasti audiovizuální techniky a natáčení zajistit, byla to pro mě úplně nová zkušenost a skvělý zážitek.
Jiří Čumpelík
CE Solutions s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS