Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Libor Nenutil > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Libor Nenutil — tlumočník a překladatel angličtiny a francouzštiny se specializací na právo a marketing

Zobrazuji č. 3137 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Libor Nenutil:
Pan Nenutil pro nás od roku 2014 zajišťuje právnické překlady, které potřebujeme pro rozvoj obchodních aktivit s partnery ze zemí frankofonní Afriky. S kvalitou překladu jsme velmi spokojeni, pan Nenutil má v právní problematice přehled a dokonce nás často upozorňuje na nepřesné či nesprávné formulace v našich textech. Jeho služby mají vždy přidanou hodnotu. Nejvíce oceňujeme osobní přístup a rychlou a věcnou komunikaci.

Ing. Petr Novák

ČKAIT 0401681 – autorizovaný inženýr
www.trien.cz ~ 777 777 530
Libor Nenutil pro nás tlumočil závěrečnou konferenci Pražského studentského summitu. Jeho služeb jsme využili na doporučení. Komunikace před zakázkou byla výborná a velmi jsme ocenili proaktivní přístup. Úroveň tlumočnických služeb byla velmi vysoká – projevy byly často komplikované a přenesené spatra. Na základě této pozitivní zkušenosti mohu služby Libora Nenutila jen doporučit.

Martin Mezenský

zástupce hlavního koordinátora
www.amo.cz ~ summit@amo.cz ~ 224 813 460
S Liborem Nenutilem spolupracujeme od roku 2016. Texty, které pro nás překládá, jsou převážně technického a právního zaměření. Vždy dodrží stanovený termín odevzdání zakázky a za všech okolností poskytuje služby na vysoce profesionální úrovni. S prací Libora Nenutila jsme velice spokojeni nejen my, ale také koncoví zákazníci.

Adéla Přikrylová

Lingviéra, jazykové služby
www.lingviera.cz ~ adela@lingviera.cz ~ 283 933 867
Pan Nenutil pro nás od roku 2016 zajišťuje tlumočení a překlady. Na jeho práci jsem zaznamenala velmi příznivé ohlasy. Jeho vystupování je velmi příjemné a nevtíravé a vždy se velmi dobře vypořádá i s terminologicky náročným tlumočením. Při přípravě konferencí je pan Nenutil partnerem – aktivně se zapojil nad rámec svých povinností a pomohl mi se zajištěním vhodné techniky. Jeho služby jsou profesionální a spolehlivé, a proto jej poptáváme opakovaně.

Mgr. Ingrid Kleinová

Kancelář hejtmana Pardubického kraje
www.pardubickykraj.cz ~ ingrid.kleinova@pardubickykraj.cz ~ 466 026 178
Služeb pana Nenutila jsme využili při certifikačním auditu informační bezpečnosti. V minulosti jsme tlumočení nevyužívali a komunikaci zajišťovali naši zaměstnanci. Vzhledem k tomu, o jak důležitý audit šlo, jsme chtěli zajistit hladký průběh a terminologicky přesný a nestranný převod informací. Vystupování tlumočníka a přípravu před akcí hodnotíme jako vynikající. S úrovní tlumočení jsme byli spokojení nejen my, ale i auditor.

Petr Suchánek

IT byznys analytik
www.sazka.cz ~ info@sazka.cz ~ 266 121 212
Libor Nenutil nám pomáhá s komunikací ve francouzštině. Hledali jsme spolehlivého, diskrétního a flexibilního překladatele pro různorodé typy textů a smluv, který by se osvědčil pro dlouhodobější spolupráci. Na jeho službách oceňujeme především flexibilitu, kvalitu překladů, preciznost a důslednost. Komunikace vždy probíhala velmi rychle, profesionálně a vstřícně s ohledem na nečekané situace. Služby pana Libora Nenutila rozhodně doporučujeme a rádi budeme využívat dál.

Pavla Kormošová

Divadlo bratří Formanů
www.formanstheatre.cz ~ production@formanstheatre.cz ~ 2 20 92 19 78
Český rozhlas Vltava pořádal unikátní živé vysílání přímo z festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Všichni hosté, cirkusoví artisté a hudebníci, byli z frankofonních oblastí, a ne všichni rodilí mluvčí. O to více jsem obdivovala schopnost překladatele a tlumočníka Libora Nenutila, který pohotově, rychle a přesně tlumočil všechna sdělení našich rozhlasových hostů. Zvláště jedná-li se o živé rozhlasové vysílání, je tato schopnost tlumočníka navýsost vítána. Libor Nenutil nám byl při tomto vysílání velkou oporou a pomocí.

Veronika Štefanová

redaktorka
www.rozhlas.cz ~ veronika.stefanova@rozhlas.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS