Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Libor Škrlík

Mgr. Libor Škrlík

ilustrátor a výtvarník

Mgr. Libor Škrlík

Vytvořím pro vás originální a veselé ilustrace do knížek, komiksů i reklamy – tradičně nebo v digitální podobě. Rád zužitkuji své zkušenosti a nápady v kresbách, které potěší oko i mysl.

  • knižní ilustrace
  • komiksy
  • výukové obrázky
  • reklamní kresby

Výtvarné tvorbě se profesně věnuji od roku 2000, kreslení mě ale provází celý život. Vždy bylo součástí profese, kterou jsem vykonával, a je to můj doplňující prostředek ke komunikaci.

Spolupráce s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové mě výrazně přesunula na téma dětských motivů, které společně vytváříme především v nemocnicích. Pohled na děti, které se díky obrázkům usmějí i v neveselém prostředí, mě nikdy neomrzí. Vedle toho se také s Bárou Nesvadbovou podílím na projektu živé malby a u nakladatelství Grada jsem vydal komiksy o Čendovi Buráčkovi, jejichž část vyšla i v populárním magazínu Čtyřlístek.

Galerie:

Ilustrace do časopisu VozíčkářIlustrace s motivem Orloje3dílný komiks, Čenda Buráček, pro nakladatelství GRADAVýuková ilustrace - učebnice angličtiny pro ZŠIlustrace s motivem Vltavy do FN v Motole
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor v pořadu ČT Sama doma

Reportáž z dětského oddělení FN Motol na TV Prima Family

Nástěnné malby v Korálku v Kladně

Kontaktní informace

Mgr. Libor Škrlík
Husova 1132
Chrudim (Pardubický kraj)
537 01
Mobil:606 241 837
Email:libor@cmaral.cz
Web:www.cmaral.cz

Doporučení z první ruky

Obrázky výtvarníka Libora Škrlíka známe mnoho let, ale až letos na podzim jsme měli možnost s ním úzce spolupracovat na výzdobě naší ambulance. Spolupráce byla báječná, pan Škrlík nás nadchl myšlenkou do obrázků zakomponovat tradice a dominanty našeho města. Nenapodobitelná, až nakažlivá, je jeho kreativita, nasazení a zaujetí každým detailem. Vzájemnou komunikací se podařilo rozšířit i stávající výzdobu a každá místnost tak získala svůj vlastní nenapodobitelný ráz. Naprosto okouzlující jsou stropní malby. Propojením dětských motivů s historií města je výzdoba krásná, veselá, ale i poučná. Ohlasy dětí a rodičů jsou jen pozitivní.
Zbyněk Horák
primář Oddělení dětské chirurgie Pardubická nemocnice

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS