Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Libor Škrlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Libor Škrlík — ilustrátor a výtvarník

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Libor Škrlík:
Sleduji (a natáčím) práci pana Škrlíka dlouhodobě a tak mohu dát ty nejvyšší doporučení. Je to profesionál, ale to by bylo v jeho oboru málo, je to profesionál s fantazií, širokým záběrem a posedlostí. Jeho práce jsou dnes po celé České republice a to něco znamená!

Bedřich Ludvík

dramaturg, scenárista, režisér, střihač, kameraman, spisovatel, písničkář
www.ludviku.cz ~ bedrich@ludviku.cz ~ 775 300 096
Libora mohu plně doporučit. Do své práce dává srdce i profesionalitu a na výsledku je to vidět.

Martin Rozhoň

ředitel společnosti VIVANTIS a.s.
www.vivantis.cz
S Liborem jsme spolupracovali na několika projektech v rámci realizace nástěnných maleb, kterými jsme zkrášlovali naše firemní prostory. Malby byly vždy technicky dokonalé a v několika případech jsme velmi ocenili kreativního ducha malířova v kontextu skvěle zpracovaného návrhu. Dodržení domluveného termínu samozřejmostí.

Jiří Urbánek

majitel Forliving s. r. o.
www.nabytek-forliving.cz ~ jirka@nabytek-forliving.cz
Libor Škrlík to umí. Ví co má namalovat, do svých prací vtipně umí zakomponovat i myšlenky a elementy, které se vztahují k danému prostředí. Práce Libora má také další dimenzi – během našich společných realizací prostřednictvím NFZŽ (v nemocnicích) umí vtáhnout a přimět k aktivitě také personál a dokonce i pacienty. Jeho výstupy nejsou tedy jen výtvarné, výsledek jeho práce je i psychologický. Patří mezi lidi, kteří umí v ostatních probouzet dobrou náladu a vodit je k zamyšlení.

Petr Wagner

ředitel PackWay s.r.o.
www.packway.cz
Obrázky výtvarníka Libora Škrlíka známe mnoho let, ale až letos na podzim jsme měli možnost s ním úzce spolupracovat na výzdobě naší ambulance. Spolupráce byla báječná, pan Škrlík nás nadchl myšlenkou do obrázků zakomponovat tradice a dominanty našeho města. Nenapodobitelná, až nakažlivá, je jeho kreativita, nasazení a zaujetí každým detailem. Vzájemnou komunikací se podařilo rozšířit i stávající výzdobu a každá místnost tak získala svůj vlastní nenapodobitelný ráz. Naprosto okouzlující jsou stropní malby. Propojením dětských motivů s historií města je výzdoba krásná, veselá, ale i poučná. Ohlasy dětí a rodičů jsou jen pozitivní.

Zbyněk Horák

primář Oddělení dětské chirurgie Pardubická nemocnice
www.nempk.cz
Libor Škrlík je dvorním výtvarníkem našeho Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové a to od roku 2007. Je důvodem, proč se každý rok mořím nad fakturami a smlouvami. Jeho práce je důvodem, proč jsem před více než deseti lety vstoupila do tzv. neziskového sektoru. Nikdy jsem nelitovala.

Zdenka Žádníková Volencová

Nadační fond Zdeňky Žádníkové
www.nfzz.cz ~ zdenka@zadnikova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS