Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Linda Nezhybová

Linda Nezhybová

multimediální kreativec

Linda Nezhybová
Linda Nezhybová - logo

Jsem multimediální kreativec a tak trochu „ajťačka“. K projektům přistupuji vždy svědomitě, tak jako by byly mé vlastní. S láskou pro vás vytvořím:

  • obsah pro sociální sítě – tvorba grafiky, fotografií, videí a textů pro Facebook, Twitter, Instagram aj.
  • obsah pro web – příprava článků včetně fotek, grafiky, videí, e-booků
  • weby na WordPressu – jednoduché prezentační, prodejní nebo informativní stránky
  • online kurzy – od ujasnění konceptu po tvorbu obsahu, scénáře, až po samotné natočení

V IT a marketingu se pohybuju už přes 5 let, vystudovala jsem Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a pracovala v agenturách jako Brandz Friendz anebo v reklamce Loosers. Od roku 2014 rozvíjím a spoluvytvářím projekty Nomadka.cz, PsaniHrave.cz a Posilovnawebu.cz, Kšandylindy.cz. Témata, která mě nejvíce zajímají: zdravý životní styl, IT, grafika, jóga, vzdělávání, cestování a práce na dálku.

Ukázky práce:

Jednoduchá grafika pro projekt Aniččiny sirupyGrafika pro Facebook postPoutavá grafika pro facebookový příspěvek Psaní hravěGrafika MYIA – vaše partnerka na konference a eventyGrafika pro vinařství Gotberg
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Projekty, které mám na triku:

Kontaktní informace

Linda Nezhybová
Přípotoční 25
Praha 10
101 00
Mobil:733 193 203
Email:jsem@lindanezhybova.cz
Web:www.lindanezhybova.cz
Facebook:Facebook linda.nezhybova
Twitter:Twitter linezzzzz
LinkedIn:LinkedIn lindanezhybova
Účet:1285419028 / 3030
:03052869

Doporučení z první ruky

S Lindou jsem se poprvé potkala na jejím kurzu Grafika pro negrafiky, který vřele doporučuji. Nejen, že se nesl na příjemné vlně, hodně jsme se dozvěděli, vyzkoušeli, ale ještě si i odnesli skvělý přehled kam pro co „sáhnout“, když je potřeba. Jelikož jsme si velmi sedly už na kurzu, oslovila jsem Lindu na spolupráci ohledně grafik, protože na ní je super, že jí dáte zadání (klidně i docela obecné) a ona přijde s návrhem, který většinou vezmete hned na první dobrou. Nemusíte jí nic zdlouhavě vysvětlovat. Je proaktivní a velmi vnímavá. A taky akční, což je vidět ze spousty jejích aktivit. Držím jí moc palce, ať se jí nadále daří a doufám, že naši spolupráci povýšíme na další level, protože Linda je člověk, se kterým chci do budoucna určitě spolupracovat i v byznyse.
Lucie Budíková

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS