Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Linda Nezhybová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Linda Nezhybová — multimediální kreativec

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Linda Nezhybová:
S Lindou pravidelně spolupracujeme na různých projektech již více než půl roku – od grafického návrhu plakátů, přes design webových stránek po tvorby animovaného a hraného videa. Na spolupráci s Lindou si cením především spolehlivosti, flexibility, kreativity a aktivní přístup k hledání možných řešení. Linda má široký záběr a umí věci dotahovat. Služby Lindy Nezhybové mohu jen doporučit.

Ondřej Červinka

S Lindou jsem se poprvé potkala na jejím kurzu Grafika pro negrafiky, který vřele doporučuji. Nejen, že se nesl na příjemné vlně, hodně jsme se dozvěděli, vyzkoušeli, ale ještě si i odnesli skvělý přehled kam pro co „sáhnout“, když je potřeba. Jelikož jsme si velmi sedly už na kurzu, oslovila jsem Lindu na spolupráci ohledně grafik, protože na ní je super, že jí dáte zadání (klidně i docela obecné) a ona přijde s návrhem, který většinou vezmete hned na první dobrou. Nemusíte jí nic zdlouhavě vysvětlovat. Je proaktivní a velmi vnímavá. A taky akční, což je vidět ze spousty jejích aktivit. Držím jí moc palce, ať se jí nadále daří a doufám, že naši spolupráci povýšíme na další level, protože Linda je člověk, se kterým chci do budoucna určitě spolupracovat i v byznyse.

Lucie Budíková

Lindy velká síla je v přesahu. Má za sebou řadu vlastních projektů a díky tomu vždycky rovnou vidí o krok dál. Zažila jsem to, když jsem u ní poptala přípravu grafiky pro vlastní podnikání. Tedy například nabídkový list, prezentaci nebo brožuru pro kurzisty. Nezasekla se u jen hezkého designu, ale rovnou řešila, aby se mi s její prací den za dnem dobře žilo. Díky tomu jsem nakonec dostala set praktických šablon, které mě ještě naučila jednoduše upravovat. Takže ať si chystám podklady na konferenci nebo na školení, díky Lindě můžu i bez grafika.

Michaela Mužíková

copywriterka a obsahová konzultantka
www.365copytriku.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS