Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Linh Dao > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Linh Dao — ilustrátorka a animátorka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace BcA. Linh Dao:
U slečny Linh Dao jsme poptali ilustraci svatebního oznámení. Třebaže jsme se rozhodli pro její služby zejména kvůli nejnižší ceně ze všech získaných nabídek, její přístup z pohledu času dodávky i kreativity nás opravdu velmi příjemně překvapil. Slečna Linh Dao velmi dobře i na dálku přes e-mail a telefon pochopila náš záměr, který ale ještě sama výrazně rozvinula, takže výsledkem je velmi vkusné, ale i osobité, nápadité a vtipné oznámení, kterým jsme nejen potěšili sami sebe, ale na které jsme získali i velmi pozitivní zpětnou vazbu od adresátů. Slečna Linh Dao je velmi flexibilní a ochotná, takže bez problémů zpracovala i dodatečné úpravy, které nebyly součástí naší objednávky. Poměr ceny a kvality je až neuvěřitelně pozitivní, takže jsem s ohledem na svoji velikou spokojenost nakonec dobrovolně zaplatil víc, než na kolik jsme se předem společně domluvili. V každém případě při nejbližší příležitosti spolupráci se slečnou Linh Dao zopakuji a v každém případě ji mohu všem zájemcům upřímně a bez obav doporučit. Část jejího oznámení je k dispozici jako obrázek na webu www.albiovi.cz.

Kuba Albrecht

www.albiovi.cz
Spolupráci se slečnou Linh mohu jen doporučit – nadmíru příjemná komunikace, dodržování termínů a hlavně záruka kvalitně odvedené práce. Z ilustrací jsem nadšená, ještě jednou moc děkuji!

Pavla Hanáčková

S prací slečny Linh Dao jsem velice spokojena. Spolupráce byla rychlá, bezproblémová, přesně splnila či předčila mé očekávání. Šlo o malou zakázku, ale budu-li v budoucnu potřebovat práci tohoto typu, určitě se znovu na slečnu Linh obrátím.

Monika Holíčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS