Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lubomír Čenovský

Lubomír Čenovský

3D grafik se specializací na produktové vizualizace a animace

Lubomír Čenovský

Přes 9 let se věnuji 3D grafice a za tu dobu jsem získal zkušenosti z mnoha projektů – od her pro mobilní zařízení, film, animaci až po reklamní grafiku. Soustředím se hlavně na vizualizace a animace produktů a maskotů. Mých služeb využily projekty a firmy jako ViralBrothers, Lamax Electronics, Baloušek Tisk, GoMobil, Vermi by Dara, Turistický deník a další.

  • Produktové vizualizace – Nejčastěji vizualizuji produkty pro další reklamní využití. Důraz kladu na maximální fotorealističnost a detailnost. Modely jsem schopen zpracovat i pro produktová/explainer videa.
  • Animace – Vytvořím animaci pro prezentaci vašeho produktu, rozpohybuji vašeho maskota, který vysvětlí princip fungování vašeho produktu apod.
  • Foto/video montáže – Z 3D modelů a 2D podkladů vytvářím montáže nebo videa s prvky vizuálních efektů.
  • 3D maskot – Navrhuji 3D postavičky/maskoty od prvotní modelace, vytvoření materiálů a textur až po jejich rozhýbání a animaci. 3D maskoti dodají vašemu projektu hravou tvář.
  • 3D tisk – Navržené modely umím připravit pro 3D tisk, které následně mohu nechat vytisknout technologiemi FDM či DLP (ideální pro tisk malých detailních modelů).

Ukázky práce:

Sluchátka – vizualizace produktů pro LamaxMixér – vizualizace produktů pro LamaxKřeslo – vizualizace produktů pro LamaxProduktové vizualizace pro Lamax Electornics3D maskot pro projekt Go mobil
Zobrazit všech 52 náhledů této galerie >

Status:

omezená pracovní kapacita

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Liberecký kraj

Kategorie katalogu:

Ukázka produktových videí:

Ukázka videa s vizuálními efekty:

Kontaktní informace

Lubomír Čenovský
Vlaštovčí 3607/35
Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
466 01
Mobil:604 890 651
Email:lubomir.cenovsky@seznam.cz
Web:lubomircenovsky.net
Facebook:Facebook lubomir.cenovsky
Instagram:Instagram lubomircenovsky
LinkedIn:LinkedIn lubomir-cenovsky-71b0ba60
Twitter:Twitter LubomirCenovsky
YouTube:YouTube lubomircenovsky
Behance:Behance lubomircenovsky
Skype:Skype lubomir.cenovsky
Účet:2100273144 / 2010 (Fio)
:88866815 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pana Čenovského jsem oslovila s poptávkou 3D renderů, 2D grafiky a výroby GIFů pro naše webové stránky, IG, Fb atd. Komunikace a jednání z jeho strany bylo velmi profesionální, skvěle uchopil zadání a také mi doporučil, jak je možné grafiku zpracovat. Je kreativní a nic z toho, co jsem si vymyslela, pro něj nebyl problém. Pracuje velmi rychle a precizně. Za mě jednoznačně dokonalý výsledek a velmi příjemná a rychlá domluva. Lubomíra mohu jen doporučit, těším se na další spolupráci.
Jana Hádlová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS