Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Pok

Luboš Pok

poradce a lektor pro profesionály v oblasti ISO 9001, BOZP a PO

Luboš Pok

Nabízím konzultace a školení pro úspěšné podnikání v oblastech řízení kvality ISO 9001, bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Díky dlouholetému podnikání v těchto oborech jsem si osvojil techniky, které mi umožňují dosahovat vysokých výdělků a přitom mít spoustu volného času. Veškeré kouzlo spočívá v chytrém způsobu práce, který vás rád naučím. Probereme rychlou tvorbu dokumentací, organizaci práce, jak získávat nové zákazníky, jak zdravě zdražovat, perspektivní příležitosti a mnoho dalšího.

Jsem poradce ISO 9001 od roku 2005 a poradce v oblasti BOZP a PO od roku 2014. Vystudoval jsem obor Management kvality na Fakultě strojní Západočeské univerzitě v Plzni.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Luboš Pok
EASY ISO, s.r.o.
Macháčkova 876/2
Plzeň
312 00
Mobil:736 488 929
Email:lubos@lubospok.cz
Web:www.lubospok.cz
:27963489 (plátce DPH)
DIČ:CZ27963489

Doporučení z první ruky

V červnu 2018 jsem získal osvědčení OZO v prevenci rizik a PO. Na přípravném kurzu k OZO jsem od kolegů nabyl dojmu, že služby BOZP a PO nejsou zrovna ziskové podnikání. Po absolvování školení BOZP a PO = Efektivní zdroj příjmů jsem zjistil, že mohu svoji práci vykonávat zodpovědně a přitom časově nenáročně. Získal jsem tím velkou konkurenční výhodu: dokážu nové zákazníky zaujmout cenově dostupnou nabídkou a přitom dosáhnout vysokého hodinového příjmu. Lubošovi děkuji za skvělé, konkrétní a návodné školení. Začínajícím podnikatelům v BOZP a PO jej rozhodně doporučuji!
Jaroslav Cír
OZO v prevenci rizik a PO

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS