Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Pok

Luboš Pok

poradce a lektor pro profesionály v oblasti ISO 9001, BOZP a PO

Luboš Pok

Nabízím konzultace a školení pro úspěšné podnikání v oblastech řízení kvality ISO 9001, bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Díky dlouholetému podnikání v těchto oborech jsem si osvojil techniky, které mi umožňují dosahovat vysokých výdělků a přitom mít spoustu volného času. Veškeré kouzlo spočívá v chytrém způsobu práce, který vás rád naučím. Probereme rychlou tvorbu dokumentací, organizaci práce, jak získávat nové zákazníky, jak zdravě zdražovat, perspektivní příležitosti a mnoho dalšího.

Jsem poradce ISO 9001 od roku 2005 a poradce v oblasti BOZP a PO od roku 2014. Vystudoval jsem obor Management kvality na Fakultě strojní Západočeské univerzitě v Plzni.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Luboš Pok
EASY ISO, s.r.o.
Macháčkova 876/2
Plzeň
312 00
Mobil:736 488 929
Email:lubos@lubospok.cz
Web:www.lubospok.cz
:27963489 (plátce DPH)
DIČ:CZ27963489

Doporučení z první ruky

Pracuji již pátým rokem jako školicí a revizní technik zdvihacích zařízení a instruktor obsluh VZV. V listopadu 2018 jsem se účastnil kurzu „Osobní produktivita poradce“ od lektora Luboše Poka. Kurz velice vítám i pro své podnikání, kde jsem se naučil, jak lépe hlídat a objednávat termíny schůzek. Nebát se určitě zdražovat i stávajícím zákazníkům a v neposlední řadě i řešení mého pracovního přetížení metodou GTD, mně do této chvíle neznámou. Kurz velice doporučuji tomu, kdo chce pracovat méně času, přesto efektivně, ale vydělávat více peněz.
Tomáš Výška
revizní technik ZZ

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS