Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Samek

Luboš Samek

frontend vývojář a spoluzakladatel vývojářského studia Involve

Luboš Samek
Luboš Samek - logo

Jsem spoluzakladatelem vývojářského studia Involve, kde zajišťujeme kompletní vývoj a rozvoj velkých i malých online projektů, jako jsou weby, webové a mobilní aplikace, portály a e-shopy.

Osobně mám pod palcem frontend vývoj, kolega backend vývoj. Díky našemu zázemí umíme do péče převzít jakýkoliv online projekt, nehledě na jeho stav.

100 % klientů nás doporučuje dál nejen díky našemu vstřícnému a osobnímu přístupu. Máme za sebou projekty pro značky jako ČD Travel, Zásilkovna, Frenkee, Angloamerická univerzita a další, viz reference níže.

Nabízíme:

  • Frontend vývoj – Soustředíme se na čistý, bezchybný a plně responzivní frontend s minimalizací stylů a javascriptů, aby rychlost webu/aplikace byla co nejvyšší. Následné napojení na backend můžeme řešit vyvinutím vlastního nebo úpravou vašeho stávajícího backendu. Případně vytvoříme zcela nové API. Používané technologie: frameworky Bootstrap 4, Foundation Framework 6, JS framework React.
  • Backend vývoj – Hlavní naší zásadou je udržovat ve zdrojácích pořádek. To nám ve spojení s používáním moderních technologií umožňuje dělat rychlé, bezpečné a bezchybné weby. Backend píšeme čistě a čitelně tak, aby byl snadno rozšiřitelný. Používáme PHP framework Nette + Doctrine 2.
  • Převzetí projektu – Poskytneme azyl různým online projektům, ať už jsou v jakémkoliv stavu. Po zralé úvaze buďto budeme pokračovat v rozvoji stávajícího kódu, nebo ho přepíšeme. Každopádně cílem je dostat projekt na technologickou top úroveň.

Během naší spolupráce budete mít o všem přehled. Podívejte se na jednotlivé kroky spolupráce »

Váš projekt můžeme probrat osobně v Praze, Plzni nebo na dálku online. Kontaktujte nás »

Ukázky práce:

Vývoj portálu FrenkeeVývoj projektu Angloamerické univerzityVývoj webu pro cestovní kancelář ČD TravelZásilkovna – Widget pro výběr odběrného místa v e-shopechZásilkovna – Interaktivní mapa

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Praha a Plzeň

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • ČD Travel – Vývoj kompletní webové aplikace pro cestovní kancelář Českých drah.
  • Zásilkovna – Tvorba modulu pro výběr výdejního místa zboží, který je založen na interaktivní mapě a intuitivním ovládání.
  • Frenkee.cz – Kompletní vývoj portálu zaměřeného na finanční služby.
  • Angloamerická univerzita – Vývoj aplikace pro AAU.cz, která zjednoduší přijímací proces. Je integrovaná přímo do samotného webu, viz ukázka.
  • Rostlinna-akvaria.cz – Péče o hladký chod velkého internetového obchodu, ve kterém nakupují tisíce zákazníku měsíčně.

Kontaktní informace

Luboš Samek
Pražská 84/15
Plzeň – Východní Předměstí
326 00
Mobil:725 805 074
Email:lubos.samek@involve.cz
Web:www.involve.cz
:05216265

Doporučení z první ruky

S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.
Jan Bartík
jednatel společnosti Frogman s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS