Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Truhlář

Luboš Truhlář

IT konzultant v oblasti vývoje webových projektů

Luboš Truhlář
Luboš Truhlář - logo

Pomohu vám s vývojem vašeho webového projektu.

Mám přes 11 let zkušeností napříč různými IT obory a desítky dokončených online projektů. Díky mému pohledu zvenčí, rozsáhlé praxi a široké znalosti IT technologií vám dokážu dát hodnotný feedback, ušetřit spoustu peněz a maximalizovat šanci, že s projektem uspějete.

  • Příprava zadání projektu – Pomohu vám definovat zadání vašeho projektu pro dodavatele tak, aby výsledek dopadl podle vašich představ.
  • Analýza projektu – Podrobným auditem vašeho IT projektu odhalím jeho největší slabiny a dám vám doporučení na nejlepší možná řešení, která váš projekt posunou správným směrem.
  • Výběr správného dodavatele – Poradím vám, jak nejlépe vyfiltrovat desítky nabídek od dodavatelských firem a vybrat toho nejlepšího dodavatele právě pro vás.
  • Technický dozor projektu – Dohlédnu za vás na technické řešení projektu. Postarám se o to, aby nebyly vynechány klíčové technické faktory. Budu pravidelné kontrolovat, zda práce probíhají v souladu s projektovou dokumentací.

V roce 2010 jsem začínal jako juniorní Linux server administrátor pro pražskou softwarovou firmu. To byl můj odrazový můstek do firmy IceWarp, kde jsem mnoho let pracoval na celosvětově známém e-mailovém řešení a získal tak cenné zkušenosti s vývojem a prodejem IT produktů. Následně jsem se pustil do vlastního podnikání a jako freelancer začal tvořit prezentační weby a webové aplikace na míru. Po pár letech se na mě hrnulo tolik zakázek, že jsem do týmu přibral kolegu a společně jsme založili vývojářskou firmu Endevel. Nyní se specializujeme na vývoj středně velkých webových aplikací.

Ukázky práce:

Tvorba webu pro českou pobočku nadnárodní korporace EdenredVývoj a správa e-shopu Jíme zdravě s FitreceptyVývoj Realitní aplikace pro samoprodejce nemovitostíVývoj projektu Brokersoft

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Edenred – Tvorba webu pro českou pobočku nadnárodní korporace. Využití v současnosti nejmodernějších technologií (Wagtail CMS API a React frontend) a integrace webu do korporátního prostředí (datacentra) včetně napojení na interní systémy celé společnosti.
  • Jíme zdravě s Fitrecepty – Vývoj a správa e-shopu od A do Z. Precizní design, perfektní SEO a vysoký důraz na rychlost zaručují tomuto e-shopu úspěch na poli ecommerce.
  • Realitní aplikace – Vývoj aplikace pro samoprodejce nemovitostí, kterým nabízí kompletní služby pro prodej nemovitosti online. Hlavní funkcí tohoto projektu je brána (emailová a VOIP), která přijímá všechny poptávky a poptávajícím předává jen relevantní kontakty.
  • Brokersoft – Naprogramování nejkomplexnějšího systému v ČR na správu realitních kanceláří. Systém poskytuje realitní kanceláři veškerou funkcionalitu pro její běh, automatickou aktualizaci webových stránek, generátor webů pro jednotlivé makléře i nemovitosti aj.

Kontaktní informace

Luboš Truhlář
U Stadionu 911
Kralupy nad Vltavou (Středočeský kraj)
278 01
Mobil:777 000 112
Email:lubos@it-poradce.cz
Web:www.it-poradce.cz
LinkedIn:LinkedIn lubos-truhlar
Twitter:Twitter truhlik
:88389243

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS