Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Anna Přerovská

Lucie Anna Přerovská

překladatelka z/do němčiny a lektorka německého jazyka a českého jazyka pro cizince

Lucie Anna Přerovská
Lucie Anna Přerovská - logo

Profesionální překlady němčiny v obousměrné jazykové kombinaci němčina–čeština a individuální online výuka němčiny a češtiny pro německy mluvící se zaměřením na dospělé.

  • Překlady němčiny – Obousměrné překlady s ohledem na formu a účel použití, včetně korektury rodilým mluvčím. Překlady pro webové texty se zřetelem na SEO, HTML a celkový design. Důraz na gramatickou a ortografickou správnost, stylistiku, terminologickou přesnost, jazykový cit a kreativitu.
  • Online výuka němčiny/češtiny pro cizince – Individuální lekce pro jednotlivce kdykoli a odkudkoli, bez dojíždění; s neustálou konverzací, podle tempa, potřeb a zájmu klienta. Ukázková hodina zdarma.

Odborné vzdělání v oboru Němčina v hospodářské sféře na Ostravské univerzitě a 1 rok na německé vysoké škole HBK Braunschweig. Jazykový certifikát TestDaF s nejlepšími možnými výsledky. Stáž v berlínské online marketingové firmě AKM3, zkušenosti referentky exportu v magdeburské firmě Burger Küchen nebo specialistky rozvoje v české firmě Ascari. Dobré reference, např. česká ambasáda v Berlíně.

Certifikáty:

Certifikát z kurzu odborné němčiny pro obchod a marketingCertifikát TestDaf ZeugnisCertifikát Introduction to NeuroeconomicsCertifikát z kurzu Betriebswirtschaftslehre (Podniková ekonomika)

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Co překládám?

Překládám obecné texty i odborné (např. právnické, ekonomické apod.), marketingové, webové lokalizace, ale také umělecké a další. Pro překlady směrem z češtiny do němčiny mám zajištěnou korekturu rodilým mluvčím. Viz také mé ukázky překladů.

  • Okruhy témat: hospodářství a ekonomie, zemědělství a průmysl, cestovní ruch a turismus, marketing a reklama, administrativa, politika, technika a věda, lifestyle a glamour, životní prostředí / ekologie, gastronomie, (dějiny) umění, beletrie i poezie.
  • Typy textů: úřední a tiskové zprávy, reklamní texty, firemní a produktové materiály, manuály, příručky, brožury, odborné texty, školní a univerzitní práce, články a reportáže, časopisy a magazíny, knihy, umělecké sbírky, webové stránky, e-shopy, lokalizace, audio/video přepisy.

Co učím?

Vyučuji němčinu a také češtinu pro německy mluvící cizince. Výuka probíhá individuálně a online, např. přes Skype nebo jiné komunikační programy. Zaměřuji se na dospělé a mládež, vybírat lze ze tří balíčků (5, 10 nebo 15 lekcí), přičemž první ukázková lekce je vždy zdarma.

Kontaktní informace

Lucie Anna Přerovská
Luběnice 1 (Olomoucký kraj)
783 46
Mobil:731 410 238
Email:info@prerovska.com
Web:prerovska.com
Skype:Skype luciannaprerovska
Účet:2800962565 / 2010 (Fio)
:04898362

Doporučení z první ruky

Výuka je velmi dobře strukturována. Učební materiál je v každé hodině přizpůsobený úrovni znalostí. Zabýváme se také odbornými termíny z profesního života. Je to optimální způsob, jak se naučit tento fantastický jazyk. Nemyslel jsem si zpočátku, že by se dala tak těžká řeč naučit i ve vyšším věku. V tomto kurzu je to možné a navíc je to zabávné.
Jürgen Löffler
Němec učící se česky, vývojář v DAIHO Schenk

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS