Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Anna Přerovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Anna Přerovská — překladatelka z/do němčiny a lektorka německého jazyka a českého jazyka pro cizince

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Lucie Anna Přerovská:
S překladatelkou L. A. Přerovskou jsem velmi spokojená. Překládá rychle, pečlivě a je velmi důsledná. Oceňuji skvělý a rychlý způsob komunikace a dochvilnost. Vždy, když jsem potřebovala, překládala i pod časovým tlakem, tak, abych překlad dostala včas. Překladatelku L. A. Přerovskou mohu jenom doporučit.

Bc. Tereza Petráňová

referentka obchodně ekonomického úseku, Velvyslanectví ČR v Berlíně
+49 (0)30 - 226 38 214
Výuka je velmi dobře strukturována. Učební materiál je v každé hodině přizpůsobený úrovni znalostí. Zabýváme se také odbornými termíny z profesního života. Je to optimální způsob, jak se naučit tento fantastický jazyk. Nemyslel jsem si zpočátku, že by se dala tak těžká řeč naučit i ve vyšším věku. V tomto kurzu je to možné a navíc je to zabávné.

Jürgen Löffler

Němec učící se česky, vývojář v DAIHO Schenk
Lucie pro mě přeložila již několik článků a se všemi překlady jsem plně spokojen. Příjemná komunikace, dodržení časového limitu, zvládnutí i komplikovaných výrazů, překlad namluveného textu — vše samozřejmostí. Když potřebuji překlad, Lucie je první a jediná, kterou oslovuji. Mohu jen doporučit.

Viliam M.

lékař
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS