Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Cermanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Cermanová — copywriterka, redaktorka a spisovatelka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Lucie Cermanová:
S Lucií Cermanovou dlouhodobě spolupracujeme díky internetovému magazínu Centrum detektivky, jehož je šéfredaktorkou a majitelkou. Ke spokojené spolupráci jednoznačně přispívá výborná a rychlá komunikace, ochota vyjít vstříc, a v neposlední řadě fundované články a recenze, které paní Cermanová připravuje.

Petra Plevová

nakladatelství Host
www.nakladatelstvi.hostbrno.cz
S paní Cermanovou jsem navázala spolupráci z důvodu překladu webových stránek www.ceskeloutky.cz (www.czechmarionettes.com) do německého jazyka. Jsem spokojená nejen s její prací, ale i jako s člověkem. Je milá, rychlá, komunikativní, spolehlivá, vstřícná a ochotná dělat věcí navíc. Doufám, že spokojenost je oboustranná, a že naše spolupráce bude dlouhodobá. Moje zkušenosti jsou výborné a s čistým svědomím jí mohu doporučit.

Adéla Vorlíčková

projektová manažerka
www.czechmarionettes.com ~ info@czechmarionettes.com
S paní Cermanovou je velice příjemná spolupráce, vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti. Výborná komunikace, zpracování textů podle našich představ, kvalita, rychlost, ochota… Budeme se těšit na další spolupráci. Paní Cermanovou můžeme jenom doporučit!

Hana Spáčilová

Křenovice u Slavkova
www.drevenastavebnice.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS