Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Džama > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Džama — interiérová designérka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Lucie Džama:
Lucii Džama jsme oslovili poté, co jsme si pořídili byt. Měli jsme určité představy o tom, co se nám líbí, ale nevěděli jsme jak je realizovat. Navíc v bytě byl již hotový kuchyňský kout, který jsme chtěli zachovat. Proto jsme se rozhodli spolupracovat s designérkou. Jednalo se o obývací pokoj, který bylo potřeba sladit s kuchyňským koutem. Lucie vyslechla naše představy a připravila návrh v několika variantách. Skvěle odhadla náš vkus a návrh tak přesně vystihl naše přání. Poté nám ještě pomohla s ložnicí, kde jsme řešili, jaké barvy a styl zvolit. Má perfektní cit pro sladění celého interiéru a umí si vyhrát s nezbytnými drobnostmi, které vytvářejí útulný domov. A další plus je, že se podařilo dodržet rozpočet. Spolupráci s Lucií můžeme jedině doporučit. Je to sympatická mladá dáma, na které jde vidět, že ji práce baví. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Zuzana Hasová

Slečnu Lucii jsem požádala o radu a pomoc při snaze zhmotnit moje představy při rekonstrukci koupelny. Svěží mladistvý styl a vkusné nápady teto mladé designérky mi vykouzlily stylovou moderní koupelnu, která je pýchou mého zrekonstruovaného bytu.

Michaela Čiháková

Kateřina Čambalová
S Luckou Džama jsem spolupracovala pravidelně na drobnějších úkolech a mohu ji určitě doporučit. Je komunikativní, pečlivá a spolehlivá. Vždy vše splnila podle mých představ a v termínu, který byl dohodnutý.

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Na paní Džama jsem narazil při vyhledávání bytového designéra na internetu ve chvíli, kdy jsem sám nedokázal pokročit při zařizováním nového bytu. Jednání bylo od počátku příjemné a nenucené. Na první schůzce jsme se pobavili o mojí představě a potřebách. Velice rychle jsme se pak dostali k prvním návrhům, které paní Džama trpělivě upravovala podle mých připomínek. Výsledkem byl finální návrh, který jsem se rozhodl realizovat. Paní Džama mi byla rovněž osobně nápomocná při výběru osvětlení, jídelního stolu ale třeba i skleněného obkladu za kuchyňskou linku, což mi ušetřilo spoustu starostí a času. Nemá sice právě levný vkus, ale vše, co doporučila, mi dělá radost i s odstupem několika týdnů od dokončení a přispívá k dobrému pocitu z moderního, kvalitního, ale přitom osobního bydlení.

Ondřej Mačkal

technik
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS