Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Džama > Ukázky práce > Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem

Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem

Do obývacího pokoje jsme potřebovali dostat vše potřebné pro čtyřčlenou rodinu. A nejen to - v bytě není žádná pracovna a přitom je čas od času potřeba. Tak vzniklo malé příležitostné pracovní místo, které na první pohled není vidět.

Odkaz: www.interierylucie.cz
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 36 položek v této galerii:

Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem
« Předcházející Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (zobrazit v plné velikosti)Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (náhled aktuálně zobrazené položky)Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (zobrazit v plné velikosti)Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (zobrazit v plné velikosti)Půdní vestavba | design interiéru  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lucie Džama

Ing. Lucie Džama

interiérová designérka — Interiérový design pro soukromé i veřejné interiéry, návrhy interiérů pro novostavby i redesign a rekonstrukce stávajících prostor. Také realizace na klíč, výběr vybavení, zprostředkování slev u dodavatelů a související poradenství. Vzdělání v oboru.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 724 088 358 ~ Email: lk@interierylucie.cz ~ Web: interierylucie.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. Lucie Džama Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS