Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Džama > Ukázky práce > Přírodní materiály v novém bytě | design interiéru

Přírodní materiály v novém bytě | design interiéru

Přání klientů bylo v jejich novém bytě použít masivní dřevo, které milují. Zároveň se stěhovala původní sedačka a jídelní stůl. Hodně telplé schéma bylo potřeba odlehčit, a tak jsem sáhla po mentolové barvě.

Odkaz: www.interierylucie.cz
Zobrazuji položku č. 21 z celkem 36 položek v této galerii:

Přírodní materiály v novém bytě | design interiéru
« Předcházející Návrh obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (zobrazit v plné velikosti)Návrh obývacího pokoje s kuchyňským koutem  (zobrazit v plné velikosti)Přírodní materiály v novém bytě | design interiéru  (náhled aktuálně zobrazené položky)Přírodní materiály v novém bytě | design interiéru  (zobrazit v plné velikosti)Inspirace Skandinávií – interiérový design  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lucie Džama

Ing. Lucie Džama

interiérová designérka — Interiérový design pro soukromé i veřejné interiéry, návrhy interiérů pro novostavby i redesign a rekonstrukce stávajících prostor. Také realizace na klíč, výběr vybavení, zprostředkování slev u dodavatelů a související poradenství. Vzdělání v oboru.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 724 088 358 ~ Email: lk@interierylucie.cz ~ Web: interierylucie.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. Lucie Džama Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS